Social
Media.

Kampanie
Social media.

Wdrożymy dla Ciebie kompleksową kampanię social media, zgodną z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami. Zrobimy wszystko, byś wyprzedził konkurencję o lata świetlne!

FACEBOOK
ADS.

Wielu osobom wydaje się, że era Facebooka dobiegła końca, a na tronie zasiadły inne social media. Nic bardziej mylnego! Agencje reklamowe nadal wydają miliony na kampanie reklamowe na Facebooku i nie zapowiada się, by w najbliższej przyszłości miało się to zmienić.

 

Chcesz wypromować swoją markę, dotrzeć do nowych klientów i wygenerować świetne wyniki sprzedażowe? Jeśli tak, reklamy na Facebooku są tego warte w 100%!

 

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań w mediach społecznościowych, w tym także na Facebooku. Uruchomimy dla Ciebie profesjonalną kampanię Facebook Ads, dzięki której będą do Ciebie walić drzwiami i oknami klienci z całego wszechświata!

PERFORMANCE
MARKETING.

Bluemonster działa w duchu marketingu efektywnościowego – strategii, która opiera się na wynikach, nie obietnicach. Nasze wysiłki są policzalne i przekładają się bezpośrednio na wyniki sprzedażowe.

 

Co to oznacza? Nie płacisz za nadzieję na to, że któregoś dnia zobaczysz UFO. Pierwsze efekty naszych kampanii w mediach społecznościowych pojawiają się bardzo szybko i są widoczne gołym okiem.

 

Twój Instagram marketing czy ten na innych social mediach nie działa, jak należy? Potrzebujesz mierzalnych rezultatów? Chcesz, by do Twojej marki ustawiała się kolejka większa niż na przyszłe wycieczki na Księżyc? Nie mogłeś trafić lepiej!

 

Skontaktuj się z nami przez formularz i przekaż nam wszystkie szczegóły – odpowiemy w ciągu jednego dnia słonecznego!

Jaki mamy na Ciebie plan.

Każdy nasz projekt realizujemy od A do Z – nie pomijamy żadnych kroków. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób działamy? Zobacz, jak dzięki nam zasięgi na Twoich profilach trafią aż na Marsa (i to szybciej od Elona!).

Planujemy
Strategię.

STEP 1

Dopasowujemy plan do Twoich potrzeb.

Robimy
zasięgi.

STEP 2

Docieramy z contentem na każdą planetę.

Nawiązujemy
relacje.

STEP 3

Sprawiamy, by Twoi odbiorcy regularnie
do Ciebie wracali.

Remarketingujemy.

STEP 4

Dbamy, by stali klienci
nie uciekli.

Analizujemy
raportujemy.

STEP 5

Dostarczamy Ci informacje
o skuteczności kampanii.

porozmawiajmy.porozmawiajmy.

Co zyskasz?

Bluemonster działa jak dobrze naoliwiona machina. Ty mówisz nam, czego potrzebujesz, a my od razu zabieramy się do pracy. Nie bawimy się w puste marketingowe slogany – efekty naszych działań są widoczne jak gwiazdy na niebie. Nie wierzysz? Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje!

 

Nie jesteśmy jak niezidentyfikowany obiekt latający. Masz wgląd w nasze działania na każdym etapie projektu i zawsze możesz ocenić, czy efekt spełnia Twoje oczekiwania.

 

Skontaktuj się z nami przez formularz – odpowiemy w ciągu 24 godzin!

Pozostałe Rozwiązania.

Dlaczego powinieneś oddać stery właśnie nam? Zobacz, co możemy zrobić z Twoimi social mediami!

Prowadzenie
kont.

Profesjonalnie poprowadzimy konta na Facebooku, Instagramie i innych social mediach.


Czytaj więcej >

Opieka +
Kampanie.

Przydzielimy do Twojego projektu indywidualnego opiekuna, który zadba o Twoją skuteczną kampanię social media.


czytaj więcej >

Analiza
działań.

Przeanalizujemy dotychczasowe działania na Twoich profilach społecznościowych i ustalimy indywidualną strategię.


czytaj więcej >Nasze realizacje.

Sprawdź osobiście efekty naszych kampanii social media!


Łączymy technologie.

Mamy tu software, jakiego nie powstydziłoby się nawet NASA! Specjalizujemy się nie tylko w prowadzeniu kont na Facebooku. Dysponujemy także potężnymi narzędziami SEO i oprogramowaniem, dzięki któremu świetnie zadbamy o techniczne aspekty Twojej kampanii marketingowej w social mediach.

 

Wyślij do nas wiadomość i opisz nas dokładnie swoje potrzeby – my zajmiemy się resztą. Kampanie social media to niezwykle ważny element współczesnego marketingu. Nie daj się wciągnąć w czarną dziurę i zaufaj profesjonalistom!

NAWIĄŻ
KONTAKT.

Masz pytania?


Natalia Nyc-Uścinowicz
Project Manager