Social
Media.

Opieka
& Kampanie.

Nawet po skończonej pracy nie zostawimy Twoich social mediów bez opieki! Po finalizacji zlecenia otrzymasz od nas pomoc, a my będziemy doglądać rozwoju Twojej kampanii social media!

Opieka
Social Media.

W Bluemonster jesteśmy lojalni wobec swoich klientów i nie zostawiamy ich na pastwę losu niezbadanego kosmosu. W zależności od potrzeb, a także rozmiarów realizowanego projektu przez pewien czas będziemy doglądać jego rozwoju. W ramach tej usługi będziemy opiekować się Twoją kampanią i chronić ją przed zderzeniem z asteroidą!

 

Zaczynasz z nami współpracę? Przydzielimy do Twojego projektu dedykowanego opiekuna – prawdziwego fachowca, który zjadł zęby na kampaniach w mediach społecznościowych. U nas nie zginiesz w gąszczu biurokracji i niekończących się wiadomości do supportu – Twój opiekun będzie zawsze na wyciągnięcie ręki!

Indywidualny
Nadzór.

Social media to narzędzie, które może zapewnić Ci astronomiczne wyniki sprzedaży. Fachowa obsługa kampanii w mediach społecznościowych wymaga jednak niemałej wiedzy i solidnego zaplecza nowoczesnych narzędzi. My dysponujemy jednym i drugim – a jeśli my, to i Ty!

 

Dobrze poprowadzone kampanie w mediach społecznościowych generują gigantyczne zasięgi. Nie czekaj dłużej i pozwól swoim przyszłym klientom dotrzeć do Twojej marki!

 

Zaopiekujemy się Twoimi akcjami marketingowymi w social media tak, jak jeszcze nikt na Ziemi! Skontaktuj się z nami przez formularz na naszej stronie – odpowiemy na Twój sygnał SOS tak szybko, jak to możliwe!

Jaki mamy na Ciebie plan.

Każdy nasz projekt realizujemy od A do Z – nie pomijamy żadnych kroków. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób działamy? Zobacz, jak dzięki nam zasięgi na Twoich profilach trafią aż na Marsa (i to szybciej od Elona!).

Planujemy
Strategię.

STEP 1

Dopasowujemy plan do Twoich potrzeb.

Robimy
zasięgi.

STEP 2

Docieramy z contentem na każdą planetę.

Nawiązujemy
relacje.

STEP 3

Sprawiamy, by Twoi odbiorcy regularnie
do Ciebie wracali.

Remarketingujemy.

STEP 4

Dbamy, by stali klienci
nie uciekli.

Analizujemy
raportujemy.

STEP 5

Dostarczamy Ci informacje
o skuteczności kampanii.

porozmawiajmy.porozmawiajmy.

Co zyskasz?

Bluemonster działa jak dobrze naoliwiona machina. Ty mówisz nam, czego potrzebujesz, a my od razu zabieramy się do pracy. Nie bawimy się w puste marketingowe slogany – efekty naszych działań są widoczne jak gwiazdy na niebie. Nie wierzysz? Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje!

 

Nie jesteśmy jak niezidentyfikowany obiekt latający. Masz wgląd w nasze działania na każdym etapie projektu i zawsze możesz ocenić, czy efekt spełnia Twoje oczekiwania.

 

Skontaktuj się z nami przez formularz – odpowiemy w ciągu 24 godzin!

Pozostałe Rozwiązania.

Dlaczego powinieneś oddać stery właśnie nam? Zobacz, co możemy zrobić z Twoimi social mediami!

Prowadzenie
kont.

Profesjonalnie poprowadzimy konta na Facebooku, Instagramie i innych social mediach.


Czytaj więcej >

Kampanie
Social Media.

Przeprowadzimy kompleksowe kampanie w mediach społecznościowych. Działamy end-to-end, czyli od początku do samego końca.


czytaj więcej >

Analiza
działań.

Przeanalizujemy dotychczasowe działania na Twoich profilach społecznościowych i ustalimy indywidualną strategię.


czytaj więcej >Nasze realizacje.

Sprawdź osobiście efekty naszych kampanii social media!


Łączymy technologie.

Mamy tu software, jakiego nie powstydziłoby się nawet NASA! Specjalizujemy się nie tylko w prowadzeniu kont na Facebooku. Dysponujemy także potężnymi narzędziami SEO i oprogramowaniem, dzięki któremu świetnie zadbamy o techniczne aspekty Twojej kampanii marketingowej w social mediach.

 

Wyślij do nas wiadomość i opisz nas dokładnie swoje potrzeby – my zajmiemy się resztą.

 

Kampanie social media to niezwykle ważny element współczesnego marketingu. Nie daj się wciągnąć w czarną dziurę i zaufaj profesjonalistom!

NAWIĄŻ
KONTAKT.

Masz pytania?


Natalia Nyc-Uścinowicz
Project Manager