head_onas

O nas

Dlaczego
Bluemonster.

Odpowiednio zaplanowany proces realizacji projektów, wykorzystujący m.in. metody Scrum, Kanban, czy Waterfall pozawala na dokładne zaplanowanie poszczególnych etapów przedsięwzięcia.

 

Wieloletnie doświadczenie oraz nieustające pogłębianie wiedzy z zakresu zarządzania projektami przekłada się na skrupulatne tworzenie produktów IT od początku do końca.

 

Nasze
kompetencje.

Bluemonster działa jak dobrze naoliwiona machina. Ty mówisz nam, czego potrzebujesz, a my od razu zabieramy się do pracy. Nie bawimy się w puste marketingowe slogany – efekty naszych działań są widoczne jak gwiazdy na niebie. Nie wierzysz? Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje!

 

Nie jesteśmy jak niezidentyfikowany obiekt latający. Masz wgląd w nasze działania na każdym etapie projektu i zawsze możesz ocenić, czy efekt spełnia Twoje oczekiwania.

Obszary
technologiczne.

Nasz zespół to grupa specjalistów, z różnych dziedzin IT.
Choć jasno mówimy, że każdy z nas jest z innej planety to śmiało możemy stwierdzić, że należymy do tego samego układu słonecznego.

 

Masa szkoleń oraz praktyczna wiedza z zakresu programowania pozwala tworzyć funkcjonalne rozwiązania IT. Jakość naszych prac mogą potwierdzić profesjonalnie wdrożone projekty oraz zadowoleni klienci.

 

Specjalizujemy się w językach programowania, które pozwalają nam tworzyć jedne z najlepszych portali opartych o technologie PWA oraz aplikacji natywnych, a także świadczyć wparcie techniczne na najwyższym poziomie.

 

Nie daj się wciągnąć w czarną dziurę i zaufaj profesjonalistom!

Wyślij do nas wiadomość i opisz nam dokładnie swoje potrzeby – my zajmiemy się resztą.

Zaufali
nam.

Łączymy
technologie.

Mamy tu software, jakiego nie powstydziłoby się nawet NASA! Specjalizujemy się nie tylko w prowadzeniu kont na Facebooku. Dysponujemy także potężnymi narzędziami SEO i oprogramowaniem, dzięki któremu świetnie zadbamy o techniczne aspekty Twojej kampanii marketingowej w social mediach.

 

Wyślij do nas wiadomość i opisz nam dokładnie swoje potrzeby – my zajmiemy się resztą. Kampanie social media to niezwykle ważny element współczesnego marketingu. Nie daj się wciągnąć w czarną dziurę i zaufaj profesjonalistom!

Nawiąż
kontakt.


Marek Jeziorek
Account Manager