Social
Media.

Audyt
Działań.

Zastanawiasz się, jaka jest Twoja obecna pozycja w social mediach? Przeprowadzimy dla Ciebie pełny audyt, w którym wskażemy mocne i słabe strony Twoich dotychczasowych kampanii.

Analiza
Działań.

Współpracujemy z wieloma firmami, których social media dotychczas prowadzone były… różnie. Dlatego wiemy, że kluczowa jest dokładna analiza Twojej obecnej sytuacji – bez tego nie można skutecznie wdrożyć kolejnych kroków kampanii social media.

 

Zanim rozpoczniemy działania, przeprowadzimy szczegółowy audyt Twoich obecnych zasięgów i innych wskaźników, które składają się na kampanię w mediach społecznościowych. Wskażemy Ci mocne i słabe strony Twojego dotychczasowego marketingu. Wtedy wspólnie podejmiemy decyzję, w jakim kierunku lecieć dalej.

 

Przeprowadzimy także analizę naszych działań, zarówno w trakcie, jak i po wykonaniu zlecenia. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, w jakiej sytuacji znajdują się Twoje konta na mediach społecznościowych!

Kompletny
Raport.

Nie kupujesz ko…smity w worku! Po skończeniu pracy przedstawimy Ci szczegółowy raport na temat naszych działań. Znajdziesz tam wszystkie detale i niezbędne informacje. Jakie narzędzia wykorzystaliśmy? Co poprawiliśmy? Jakie przyniosło to efekty? Same konkrety!

 

Podejmij współpracę z Bluemonster – profesjonalną agencją social media, której działania przyniosą realne efekty. Dzięki nam zwiększysz swoją sprzedaż, wypromujesz markę i przyciągniesz wielu nowych klientów, którzy chętnie będą do Ciebie wracać.

 

Skontaktuj się z nami przez formularz – odpowiemy błyskawicznie!

Jaki mamy na Ciebie plan.

Każdy nasz projekt realizujemy od A do Z – nie pomijamy żadnych kroków. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób działamy? Zobacz, jak dzięki nam zasięgi na Twoich profilach trafią aż na Marsa (i to szybciej od Elona!).

Planujemy
Strategię.

STEP 1

Dopasowujemy plan do Twoich potrzeb.

Robimy
zasięgi.

STEP 2

Docieramy z contentem na każdą planetę.

Nawiązujemy
relacje.

STEP 3

Sprawiamy, by Twoi odbiorcy regularnie
do Ciebie wracali.

Remarketingujemy.

STEP 4

Dbamy, by stali klienci
nie uciekli.

Analizujemy
raportujemy.

STEP 5

Dostarczamy Ci informacje
o skuteczności kampanii.

porozmawiajmy.porozmawiajmy.

Co zyskasz?

Bluemonster działa jak dobrze naoliwiona machina. Ty mówisz nam, czego potrzebujesz, a my od razu zabieramy się do pracy. Nie bawimy się w puste marketingowe slogany – efekty naszych działań są widoczne jak gwiazdy na niebie. Nie wierzysz? Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje!

 

Nie jesteśmy jak niezidentyfikowany obiekt latający. Masz wgląd w nasze działania na każdym etapie projektu i zawsze możesz ocenić, czy efekt spełnia Twoje oczekiwania.

 

Skontaktuj się z nami przez formularz – odpowiemy w ciągu 24 godzin!

Pozostałe Rozwiązania.

Dlaczego powinieneś oddać stery właśnie nam? Zobacz, co możemy zrobić z Twoimi social mediami!

Prowadzenie
kont.

Profesjonalnie poprowadzimy konta na Facebooku, Instagramie i innych social mediach.


Czytaj więcej >

Kampanie
Social Media.

Przeprowadzimy kompleksowe kampanie w mediach społecznościowych. Działamy end-to-end, czyli od początku do samego końca.


czytaj więcej >

Opieka
& Kampanie.

Przydzielimy do Twojego projektu indywidualnego opiekuna, który zadba o Twoją skuteczną kampanię social media.


czytaj więcej >Nasze realizacje.

Sprawdź osobiście efekty naszych kampanii social media!


Łączymy technologie.

Mamy tu software, jakiego nie powstydziłoby się nawet NASA! Specjalizujemy się nie tylko w prowadzeniu kont na Facebooku. Dysponujemy także potężnymi narzędziami SEO i oprogramowaniem, dzięki któremu świetnie zadbamy o techniczne aspekty Twojej kampanii marketingowej w social mediach.

 

Wyślij do nas wiadomość i opisz nas dokładnie swoje potrzeby – my zajmiemy się resztą. Kampanie social media to niezwykle ważny element współczesnego marketingu. Nie daj się wciągnąć w czarną dziurę i zaufaj profesjonalistom!

NAWIĄŻ
KONTAKT.

Masz pytania?


Natalia Nyc-Uścinowicz
Project Manager