TOP 4 aplikacji na Iphone’a>

TOP 4 aplikacji na Iphone’a

08.08.2019 |

Jeżeli zapytamy standardowego użytkownika smartfona, czy woli modele z systemem operacyjnym Android, czy iOS, połowa opowie się za pierwszą opcją, druga część za Apple. W dzisiejszym materiale przygotowaliśmy jednak zbiór kilku najlepszych aplikacji stworzonych na telefony z markiem jabłka. Iphone jest bowiem bez wątpienia wysokiej jakości sprzętem, który nie tylko będzie przydatny w pracy i do komunikacji. Posiada również wiele interesujących aplikacji, które możemy zainstalować, ze względu na potrzeby. Te ułatwiające naukę lub pracę, jak i te związane z wolnym czasem i rozrywką. Poniżej nasza propozycja kilku z nich.

Spotify:

Jest to tak naprawdę najpopularniejsza aplikacja na świecie do słuchania muzyki. Znajdziemy w niej praktycznie każde utwory i albumy. Miejsce w pełni legalne, które proponuje także, po przeanalizowaniu najczęściej odtwarzanych utworów, coś alternatywnego i tego, co może Cię wbrew pozorom zainteresować. Dzięki możliwości dodania ulubionych utworów do biblioteki nie będziesz musiał w nieskończoność szukać piosenki, a gdy coś Ci umknie lub będziesz chciał posłuchać, znajdziesz to w kilka sekund. Również dzięki rozbudowanym możliwościom abonamentowym, zapomnisz o ściąganiu piosenek z internetu, a także o kombinowaniu jak posłuchać ulubionego kawałka bez uciążliwych reklam.

Apple Pay:

Nie jest to typowa aplikacja, daje nam ona jednak możliwość płacenia zbliżeniowo bez wprowadzania kodu PIN, w momencie braku przy sobie karty kredytowej. Warto również zaznaczyć, że jest to jedna z bardziej wyczekiwanych funkcji Iphone’a. Z Apple Pay korzystać mogą użytkownicy od Iphone SE po najnowsze Iphone’y XR, ale tylko wtedy, gdy Twój bank obsługuje tę formę płatności.

Study Blue:

Praktycznie każdy z nas korzystał kiedyś z fiszek. To właśnie one najczęściej ułatwiają nam naukę. Nie zawsze jednak mamy czas, aby przygotować kartki, a co dopiero pisać na nich obszerny materiał. Dzięki tej aplikacji możemy stworzyć w szybki sposób swoje e-fiszki lub skorzystać z gotowych, udostępnionych przez aplikacje.

Netflix:

Nie sposób było nie usłyszeć tej nazwy. Aktualnie najpopularniejszy serwis do oglądania filmów, seriali czy dokumentów. Od oryginalnych produkcji stworzonych przez Netfliksa po najbardziej kultowe. Wcześniej, gdy zapewne nie raz planowałeś coś obejrzeć, okazywało się to nie takie proste. Zawsze znalazło się coś, co nie do końca Ci jednak odpowiadało, na przykład: lektor, napisy itp. Posiadając konto, nie musisz się o to martwić. Wybierając preferencje, aplikacja znajdzie zawsze coś, co może Cię zainteresować. Oczywiście są to tylko propozycje, ale odkryjesz może coś nowego? Dzięki ofercie pakietów dla klientów możliwe jest równoczesne oglądanie przez cztery osoby. W momencie, gdy rozłożymy koszty na każdego z użytkowników, za oglądanie niezliczonej ilości materiałów zapłacisz kilka złotych.

BLUE MONSTER | agencja marketingowa
Marek Jeziorek
CEO | Account Director
marek.jeziorek@bluemonster.pl
T: +48 533 992 662