Digital
Marketing.

Prowadzenie
Social media.

Łączymy technologię. Dobieramy odpowiednie narzędzia, aby skutecznie realizować założone cele.

Profesjonalna agencja social media z Pruszkowa

Obecność w mediach społecznościowych jest bardzo ważnym elementem posiadania własnego biznesu. Za pomocą Facebooka czy Instagrama możesz promować i sprzedawać swoje produkty, jak również komunikować się ze swoimi odbiorcami. Chętnie ci w tym pomożemy, ponieważ zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem fanpage. Pruszków to nasza główna siedziba, ale do współpracy zapraszamy także klientów z Warszawy, Nadarzyna, Grodziska Mazowieckiego, Błoni czy z Milanówka. Sprawdź naszą ofertę!

FAQ

Zdecydowałem się na posiadanie fanpage’a na Facebooku. Od czego mam zacząć?

Przede wszystkim należy ustalić strategię, tj. plan działania na tym kanale. Co, ile i dla kogo? To pytania, na które trzeba sobie odpowiedzieć. Bardzo ważnym elementem działań w social mediach jest też wyznaczenie sobie celów oraz sposobu mierzenia postępów. We wszystkim Ci pomożemy!

 

Skąd mam wiedzieć, czy działania w social mediach przyniosły pożądane efekty?

Najprostszym sposobem na to jest śledzenie liczby komentarzy, polubień czy udostępnień postów oraz wewnętrznych statystyk dostępnych w serwisie Facebook. Oprócz tego wykorzystujemy także różnego rodzaju narzędzia pomocne w tym zakresie, np. Google Analytics.

 

Czy można planować posty na Facebooku i Instagramie?

Jak najbardziej można planować posty na Facebooku – zalecamy jednak nie robić tego z dużym wyprzedzeniem ze względu na dynamiczność zmian zachodzących w świecie marketingu, jak i możliwość straty edge ranka i zasięgu. Jeśli chodzi o Instagram, serwis nie umożliwił jeszcze planowania postów bezpośrednio przez aplikację, jednak istnieją zewnętrzne narzędzia ułatwiające tę czynność, np. Planoly.

 

Ile postów miesięcznie możecie stworzyć na mojego fanpage’a?

To wszystko zależy od Ciebie i Twojego zapotrzebowania. Zazwyczaj jest tak, że umawiamy się z klientami indywidualnie na liczbę i częstotliwość publikowania postów.

 

Czy oprócz tworzeniem postów zajmujecie się też np. odpisywaniem na komentarze i wiadomości oraz reklamą sponsorowaną?

Tak, oczywiście. Jeśli tylko tego od nas wymagasz, jako profesjonalna agencja social media z Pruszkowa zajmiemy się kompleksowym prowadzeniem fanpage’a, wliczając w to odpisywanie na komentarze i wiadomości oraz Facebook ads.

Opinie

„Jeśli chodzi o Facebooka i inne media społecznościowe, to jestem kompletnie zielona w tym temacie. Sama nawet nie posiadam prywatnego profilu, więc o stworzenie i poprowadzenie tego biznesowego poprosiłam agencję social media z Warszawy – Blue Monster. Jestem bardzo zadowolona z grafik, treści i zaangażowania fanów na fanpage’u.” – Karolina

 

„Zleciłem firmie Blue Monster kompleksową kampanię reklamową na Facebooku obejmującą różne rodzaje reklam. Ustaliliśmy duży budżet i w związku z nim wymagające efekty. Kampania przebiegła pomyślnie, udało nam się podnieść sprzedaż i wzmocnić aktywność odbiorców.” – Rafał

 

„Facebooka już mam, więc przyszedł czas na Instagrama mojej kwiaciarni. Agencja social media Blue Monster z Pruszkowa bardzo fachowo podeszła do sprawy. Profil prezentuje się ładnie i zachęcająco. Polecam!” – KasiaNASZE REALIZACJE.

Łączymy technologię. Dobieramy odpowiednie narzędzia, aby skutecznie realizować założone cele.

 

Łączymy
technologie.

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital
i performance marketingiem.

 

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

 

NAWIĄŻ
KONTAKT.

Masz pytania?


Marek Jeziorek
Account Manager