fbpx

Prowadzenie Social media

Profesjonalna agencja social media z Pruszkowa

Obecność w mediach społecznościowych jest bardzo ważnym elementem posiadania własnego biznesu. Za pomocą Facebooka czy Instagrama możesz promować i sprzedawać swoje produkty, jak również komunikować się ze swoimi odbiorcami. Chętnie ci w tym pomożemy, ponieważ zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem fanpage. Pruszków to nasza główna siedziba, ale do współpracy zapraszamy także klientów z Warszawy, Nadarzyna, Grodziska Mazowieckiego, Błoni czy z Milanówka. Sprawdź naszą ofertę!

FAQ

Zdecydowałem się na posiadanie fanpage'a na Facebooku. Od czego mam zacząć?

Przede wszystkim należy ustalić strategię, tj. plan działania na tym kanale. Co, ile i dla kogo? To pytania, na które trzeba sobie odpowiedzieć. Bardzo ważnym elementem działań w social mediach jest też wyznaczenie sobie celów oraz sposobu mierzenia postępów. We wszystkim Ci pomożemy!

 

Skąd mam wiedzieć, czy działania w social mediach przyniosły pożądane efekty?

Najprostszym sposobem na to jest śledzenie liczby komentarzy, polubień czy udostępnień postów oraz wewnętrznych statystyk dostępnych w serwisie Facebook. Oprócz tego wykorzystujemy także różnego rodzaju narzędzia pomocne w tym zakresie, np. Google Analytics.

 

Czy można planować posty na Facebooku i Instagramie?

Jak najbardziej można planować posty na Facebooku – zalecamy jednak nie robić tego z dużym wyprzedzeniem ze względu na dynamiczność zmian zachodzących w świecie marketingu, jak i możliwość straty edge ranka i zasięgu. Jeśli chodzi o Instagram, serwis nie umożliwił jeszcze planowania postów bezpośrednio przez aplikację, jednak istnieją zewnętrzne narzędzia ułatwiające tę czynność, np. Planoly.

 

Ile postów miesięcznie możecie stworzyć na mojego fanpage'a?

To wszystko zależy od Ciebie i Twojego zapotrzebowania. Zazwyczaj jest tak, że umawiamy się z klientami indywidualnie na liczbę i częstotliwość publikowania postów.

 

Czy oprócz tworzeniem postów zajmujecie się też np. odpisywaniem na komentarze i wiadomości oraz reklamą sponsorowaną?

Tak, oczywiście. Jeśli tylko tego od nas wymagasz, jako profesjonalna agencja social media z Pruszkowa zajmiemy się kompleksowym prowadzeniem fanpage'a, wliczając w to odpisywanie na komentarze i wiadomości oraz Facebook ads.

 

Opinie

"Jeśli chodzi o Facebooka i inne media społecznościowe, to jestem kompletnie zielona w tym temacie. Sama nawet nie posiadam prywatnego profilu, więc o stworzenie i poprowadzenie tego biznesowego poprosiłam agencję social media z Warszawy – Blue Monster. Jestem bardzo zadowolona z grafik, treści i zaangażowania fanów na fanpage'u." - Karolina

 

"Zleciłem firmie Blue Monster kompleksową kampanię reklamową na Facebooku obejmującą różne rodzaje reklam. Ustaliliśmy duży budżet i w związku z nim wymagające efekty. Kampania przebiegła pomyślnie, udało nam się podnieść sprzedaż i wzmocnić aktywność odbiorców." - Rafał

 

"Facebooka już mam, więc przyszedł czas na Instagrama mojej kwiaciarni. Agencja social media Blue Monster z Pruszkowa bardzo fachowo podeszła do sprawy. Profil prezentuje się ładnie i zachęcająco. Polecam!" - Kasia

Masz pytania? Napisz do nas lub zdzwoń.
Ustalimy szczegóły.

NASZE REALIZACJE

pazo_realizacja
PAZO – Twoja złota rączka
danceimperium_baner
Dance Imperium – Materiały Drukowane
simply_realizacja
Prowadzenie Facebook i Instagram Simply Nailbar & Beauty
ulotka_klinika_jezyka_it-me
Projekt ulotki – Klinika Języka
hb development wizualizacja
Projekt katalogu dla dewelopera
walter_motors_it-me
Walter Motors
1
Krzysztof Puzyr – radca prawny

Referencje

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  
Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Bluemonster.pl jako partnera, który aktywnie rozpoznaje potrzeby naszej firmy oraz rzetelnie spełnia nasze oczekiwania. W związku z powyższym mamy przyjemność rekomendować It-me jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Łukasz Walter

Walter Motors
Z Bluemonster.pl miałem okazję współpracować podczas tworzenia całkowicie nowej strony internetowej dla mojej działalności. Konkretna analiza moich potrzeb pozwoliła na stworzenie strony internetowej, która spełnia moje oczekiwania. Wszystkie moje uwagi były brane pod uwagę i realizowane. Współpraca była bardzo dobra, szybki kontakt i sprawna wymiana informacji.

Krzysztof Zalewski

Klinika Języka
Realizacja strony internetowej została wykonana w bardzo profesjonalny sposób. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie osób realizujących projekt oraz na wysoką dbałość o szczegóły. Serdecznie polecam współpracę z Bluemonster.pl

Jakub Ojrzyński

Myjnia Nr 1
Dziękujemy Bluemonster.pl za współpracę, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim efekt naszej wspólnej pracy, czyli piękne katalogi promujące inwestycję Miasteczko Ożarów 🙂

HB Development

O NAS

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital i performance marketingiem.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

ACCOUNT DIRECTOR

MAREK JEZIOREK

TELEFON     +48 533 992 662

E-MAIL     marek.jeziorek@bluemonster.pl

BIURO

ADRES     Komorowska 4/41, Pruszków

TELEFON     +48 533 442 441

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Nazywam się Marek Jeziorek, jestem odpowiedzialny za kontakt z klientem. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.