fbpx

Portale

Portal jako sposób na własny biznes

W dzisiejszych czasach posiadanie własnego portalu internetowego jest łatwe i nie wymaga od Ciebie bycia zawodowym dziennikarzem. Jeśli pragniesz w ten sposób wyrazić swoje pasje albo (bądź też i) zarabiać pieniądze, z przyjemnością je dla Ciebie stworzymy. Zajmujemy się projektowaniem portali internetowych na terenie Warszawy i okolic. Urzeczywistnimy Twoje marzenia na temat prowadzenia własnego e-biznesu. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

 

Dlaczego warto mieć portal internetowy?

  • Swoje miejsce w sieci. Portal internetowy będzie taki, jaki chcesz od samego początku – zarówno pod względem wizualnym, jak i merytorycznym. Możesz na nim publikować, edukować lub pobudzać do dyskusji. Sam decydujesz!

 

  • Źródło pracy dla siebie i innych. Zawsze marzyłeś o tym, by pisać? Chcesz pracować z innymi pisarzami? Już nie musisz szukać pracy przez długi czas, wysyłając CV do wielu redakcji. Sam możesz ją stworzyć i to bez ogromnego wkładu finansowego oraz czasowego.

 

  • Wsparcie marketingu. Portal powiązany z Twoim biznesem to doskonała alternatywa dla bloga i wsparcie dla content marketingu oraz SEO. Nowa, unikalna treść - Google i Twoi odbiorcy właśnie to lubią najbardziej!

 

 

Jakie tworzymy rodzaje portali internetowych?

 

Portale horyzontalne

To serwisy obejmujące wiele różnorodnych tematyk. Najczęściej są to duże portale informacyjne.

 

Wortale

To tzw. portale tematyczne poruszające się wokół jednej tematyki bądź kilku ze sobą powiązanych, np. portale modowe, sportowe czy motoryzacyjne.

 

Jakie są nasze portale internetowe?

Funkcjonalne oraz intuicyjne. Ważne jest, abyś Ty – jako jej administrator i właściciel - sprawnie poruszał się po wszystkich zakątkach portalu, a Internauci bez problemu odnaleźli na nim wszystkie potrzebne informacje. Dbamy o to, by postawione przez nas portale ułatwiały wszystkie czynności wykonywane w ich obrębie.

 

Estetyczne.  To bardzo ważna cecha podczas tworzenia portali internetowych. Jego atrakcyjność często decyduje o tym, czy użytkownik zostanie na stronie, czy opuści ją po chwili. Ponadto estetyka często wiąże się z intuicyjnością portalu.

 

Responsywne. W czasach, gdy korzystanie z Internetu w sposób mobilny jest tak samo powszechne jak posiadanie strony www, Twój portal musi być wygodny w przeglądaniu na smartfonach czy tabletach. Bierzemy to pod uwagę w trakcie procesu projektowania portali internetowych w Warszawie, Pruszkowie i w innych miastach województwa mazowieckiego.

 

Profesjonalne tworzenie portali internetowych w Warszawie i okolicach

Postaw na sprawdzoną firmę, która stworzy portal internetowy dokładnie taki, jaki chcesz. Zajmujemy się tworzeniem portali internetowych w Warszawie (również Warszawa-Ursus i Warszawa-Włochy), ale nie tylko – zapraszamy klientów z Pruszkowa, Nadarzyna, Piastowa, Ożarowa Mazowieckiego, Brwinowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego czy Błoni. Masz pytania dotyczące naszych sklepów internetowych? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

Masz pytania? Napisz do nas lub zdzwoń.
Ustalimy szczegóły.

NASZE REALIZACJE

kulasińska_realizacja
Strona internetowa dla Salonu Beauty
ulotka_klinika_jezyka_it-me
Projekt ulotki – Klinika Języka
socialmedia_dla_wff
Prowadzenie facebook dla WakeForFriends
alange_realizacja
Sklep jubilerski A.LANGE
detailing_nr_1_it-me
Strona www: Detailing Nr 1
danceimperium_realizacja.com
Strona internetowa Dance Imperium
cookies_it-me
Strona Internetowa: Cookies

Referencje

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  
Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Bluemonster.pl jako partnera, który aktywnie rozpoznaje potrzeby naszej firmy oraz rzetelnie spełnia nasze oczekiwania. W związku z powyższym mamy przyjemność rekomendować It-me jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Łukasz Walter

Walter Motors
Z Bluemonster.pl miałem okazję współpracować podczas tworzenia całkowicie nowej strony internetowej dla mojej działalności. Konkretna analiza moich potrzeb pozwoliła na stworzenie strony internetowej, która spełnia moje oczekiwania. Wszystkie moje uwagi były brane pod uwagę i realizowane. Współpraca była bardzo dobra, szybki kontakt i sprawna wymiana informacji.

Krzysztof Zalewski

Klinika Języka
Realizacja strony internetowej została wykonana w bardzo profesjonalny sposób. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie osób realizujących projekt oraz na wysoką dbałość o szczegóły. Serdecznie polecam współpracę z Bluemonster.pl

Jakub Ojrzyński

Myjnia Nr 1
Dziękujemy Bluemonster.pl za współpracę, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim efekt naszej wspólnej pracy, czyli piękne katalogi promujące inwestycję Miasteczko Ożarów 🙂

HB Development

O NAS

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital i performance marketingiem.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

ACCOUNT DIRECTOR

MAREK JEZIOREK

TELEFON     +48 533 992 662

E-MAIL     marek.jeziorek@bluemonster.pl

BIURO

ADRES     Komorowska 4/41, Pruszków

TELEFON     +48 533 442 441

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Nazywam się Marek Jeziorek, jestem odpowiedzialny za kontakt z klientem. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.