fbpx

Digital marketing

Cyfryzacja przyszłością marketingu

Digital marketing, czyli marketing cyfrowy, to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi marketingu. Nic dziwnego - w dzisiejszych czasach obraz wirtualny oddziałuje na wyobraźnię i podejmowane wybory w równym stopniu, co rzeczywisty. Zajmujemy się szeroko pojętym digital marketingiem w Pruszkowie oraz okolicach, czyli w Warszawie, Nadarzynie, Brwinowie, Grodzisku Mazowieckim i wielu innych. Sprawdź naszą ofertę!

 

Co robimy w ramach digital marketingu?

SEO/SEM

Pod tymi enigmatycznymi skrótami znajdują się pojęcia związane z marketingiem w wyszukiwarkach, jak np. pozycjonowanie stron www i reklamy Google AdWords.

 

Content marketing 

Czyli marketing treści. To tworzenie, dystrybucja i monitorowanie stworzonej treści (nie tylko tekstowej, ale także graficznej, audio i video) na potrzeby zwiększenia sprzedaży czy innych, wyznaczonych przez firmę celów.

 

Social media

Media społecznościowe to doskonały sposób na pozostanie w kontakcie ze swoimi odbiorcami i ukazanie „ludzkiej twarzy” firmy. To również kolejny kanał sprzedaży oraz promocji Twoich produktów bądź usług.

 

Dlaczego warto postawić na digital marketing?

  • Policzalność w czasie rzeczywistym. W przeciwieństwie do działań offline działania online, czyli związane z digital marketingiem, można zmierzyć pod kątem wielu konwersji np. liczebności osób widzących daną reklamę.

 

  • Kompatybilność z marketingiem tradycyjnym. Nie ma żadnych przeszkód do łączenia cyfrowego marketingu z tym tradycyjnym. Co więcej, nawet jest to wskazane – w ten sposób możesz wzmocnić promocję i zmaksymalizować pożądane efekty.

 

  • Zwiększenie skali swojego biznesu. Dzięki obecności Twojej firmy w Internecie, stajesz się sprzedawcą lub usługodawcą o zasięgu ogólnopolskim, a nie tylko lokalnym.

 

 

Profesjonalny digital marketing w Warszawie i okolicach

 

Postaw na sprawdzoną agencję, która kompleksowo zajmie się marketingiem cyfrowym w Twojej firmie. Oferujemy skuteczny i różnorodny digital marketing w Warszawie (również Warszawa-Ursus i Warszawa-Włochy), ale nie tylko – zapraszamy klientów z Pruszkowa, Nadarzyna, Piastowa, Ożarowa Mazowieckiego, Brwinowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego czy Błoni. Masz pytania dotyczące naszych usług związanych z digital marketingiem? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

Masz pytania? Napisz do nas lub zdzwoń.
Ustalimy szczegóły.

NASZE REALIZACJE

edmar_social media
Prowadzenie Facebook dla EDMAR Ocieplenia Natryskowe
pruszkowiacy_identyfikator
ZTL „Pruszkowiacy” – Materiały Drukowane i Gadżety reklamowe
bottega_realizacja
Prowadzenie Facebook i Instagram Bottega del Gusto
prowadzenie_fanpage_smart_sushi
Prowadzenie facebook dla Smart Sushi
danceimperium_realizacja.com
Strona internetowa Dance Imperium
simply_realizacja
Prowadzenie Facebook i Instagram Simply Nailbar & Beauty

Referencje

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  
Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Bluemonster.pl jako partnera, który aktywnie rozpoznaje potrzeby naszej firmy oraz rzetelnie spełnia nasze oczekiwania. W związku z powyższym mamy przyjemność rekomendować It-me jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Łukasz Walter

Walter Motors
Z Bluemonster.pl miałem okazję współpracować podczas tworzenia całkowicie nowej strony internetowej dla mojej działalności. Konkretna analiza moich potrzeb pozwoliła na stworzenie strony internetowej, która spełnia moje oczekiwania. Wszystkie moje uwagi były brane pod uwagę i realizowane. Współpraca była bardzo dobra, szybki kontakt i sprawna wymiana informacji.

Krzysztof Zalewski

Klinika Języka
Realizacja strony internetowej została wykonana w bardzo profesjonalny sposób. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie osób realizujących projekt oraz na wysoką dbałość o szczegóły. Serdecznie polecam współpracę z Bluemonster.pl

Jakub Ojrzyński

Myjnia Nr 1
Dziękujemy Bluemonster.pl za współpracę, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim efekt naszej wspólnej pracy, czyli piękne katalogi promujące inwestycję Miasteczko Ożarów 🙂

HB Development

O NAS

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital i performance marketingiem.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

ACCOUNT DIRECTOR

MAREK JEZIOREK

TELEFON     +48 731 442 446

E-MAIL     marek.jeziorek@bluemonster.pl

BIURO

ADRES     Komorowska 4/41, Pruszków

TELEFON     +48 533 442 441

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Nazywam się Marek Jeziorek, jestem odpowiedzialny za kontakt z klientem. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.