Bluemonster.

Digital
Marketing.

Łączymy technologię. Dobieramy odpowiednie narzędzia, aby skutecznie realizować założone cele.

Cyfryzacja
przyszłością marketingu.

Digital marketing, czyli marketing cyfrowy, to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi marketingu. Nic dziwnego – w dzisiejszych czasach obraz wirtualny oddziałuje na wyobraźnię i podejmowane wybory w równym stopniu, co rzeczywisty. Zajmujemy się szeroko pojętym digital marketingiem w Pruszkowie oraz okolicach, czyli w Warszawie, Nadarzynie, Brwinowie, Grodzisku Mazowieckim i wielu innych. Sprawdź naszą ofertę!

Co robimy
w ramach digital marketingu?

SEO/SEM

Pod tymi enigmatycznymi skrótami znajdują się pojęcia związane z marketingiem w wyszukiwarkach, jak np. pozycjonowanie stron www
i reklamy Google AdWords.

 

Content marketing 

Czyli marketing treści. To tworzenie, dystrybucja i monitorowanie stworzonej treści (nie tylko tekstowej, ale także graficznej, audio i video) na potrzeby zwiększenia sprzedaży czy innych,
wyznaczonych przez firmę celów.

 

Social media

Media społecznościowe to doskonały sposób na pozostanie w kontakcie ze swoimi odbiorcami i ukazanie „ludzkiej twarzy” firmy. To również kolejny kanał sprzedaży oraz promocji Twoich produktów bądź usług.

Dlaczego warto postawić na digital marketing?

Policzalność w czasie rzeczywistym. W przeciwieństwie do działań offline działania online, czyli związane z digital marketingiem, można zmierzyć pod kątem wielu konwersji np. liczebności osób widzących daną reklamę.
 

Kompatybilność z marketingiem tradycyjnym. Nie ma żadnych przeszkód do łączenia cyfrowego marketingu z tym tradycyjnym. Co więcej, nawet jest to wskazane – w ten sposób możesz wzmocnić promocję i zmaksymalizować pożądane efekty.
 

Zwiększenie skali swojego biznesu. Dzięki obecności Twojej firmy w Internecie, stajesz się sprzedawcą lub usługodawcą o zasięgu ogólnopolskim, a nie tylko lokalnym.

Profesjonalny digital marketing w Warszawie
i okolicach

Postaw na sprawdzoną agencję, która kompleksowo zajmie się marketingiem cyfrowym w Twojej firmie. Oferujemy skuteczny i różnorodny digital marketing w Warszawie (również Warszawa-Ursus i Warszawa-Włochy), ale nie tylko – zapraszamy klientów z Pruszkowa, Nadarzyna, Piastowa, Ożarowa Mazowieckiego, Brwinowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego czy Błoni. Masz pytania dotyczące naszych usług związanych z digital marketingiem? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!NASZE REALIZACJE.

Łączymy technologię. Dobieramy odpowiednie narzędzia, aby skutecznie realizować założone cele.

 

Łączymy
technologie.

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital
i performance marketingiem.

 

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

 

NAWIĄŻ
KONTAKT.

Masz pytania?


Marek Jeziorek
Account Manager