fbpx

Aplikacje mobilne

Profesjonalne tworzenie aplikacji mobilnych w Pruszkowie

W dzisiejszych czasach coraz więcej użytkowników Internetu korzysta z niego na smartfonie. Aby ułatwić swoim klientom dostęp do Twojego sklepu lub strony internetowej z usługami, postaw na nowoczesne aplikacje mobilne. Pruszków  to nasza główna siedziba, ale do współpracy zapraszamy także klientów z Warszawy, Nadarzyna, Grodziska Mazowieckiego, Błoni czy z Milanówka. Zajmujemy się projektowaniem aplikacji mobilnych, dzięki którym skorzystanie z Twoich usług lub zakup produktów będzie wymagało tylko jednego kliknięcia. Sprawdź naszą ofertę!

 

Jakie tworzymy aplikacje mobilne?

  • Na system Android. To oznacza, że nasze aplikacje będą działać na większości modeli smartfonów.
  • Na system iOS. Korzystanie z naszych aplikacji na iPhone'ach czy iPadach nie będzie stanowić żadnego problemu.

 

Dlaczego warto postawić na aplikacje mobilne?

  • Zwiększenie atrakcyjności firmy. Przedsiębiorstwo, które posiada aplikację mobilną swojej strony, staje się atrakcyjniejsze w oczach klientów, co z kolei przekłada się na budowanie jego marki osobistej jako eksperckiej i profesjonalnej.

 

  • Ułatwienie zakupów lub skorzystanie z usługi. Długie ładowanie strony na telefonie? To już nie Twoje zmartwienie. Dzięki aplikacji mobilnej zwiększasz szanse na to, że klienci zostaną z Tobą, a nie zrezygnują z zakupów przez niecierpliwość.

 

  • Bycie na bieżąco z aktualnymi trendami. Posiadanie aplikacji mobilnej to funkcjonalne rozwiązanie, które jest teraz na czasie. Pokazujesz swoim odbiorcom, że nowe technologie nie są Ci obce i jesteś otwarty na innowacje.

 

Jakie są nasze aplikacje mobilne?

Funkcjonalne oraz intuicyjne. Ważne jest, aby Internauci bez problemu odnaleźli na niej wszystkie informacje i produkty, jakich potrzebują. Dbamy o to, by stworzone przez nas aplikacje mobilne ułatwiały wszystkie czynności wykonywane w ich obrębie.

 

Estetyczne.  To bardzo ważna cecha podczas projektowania aplikacji mobilnych. Muszą nawiązywać wyglądem do macierzystej strony internetowej, aby użytkownik cały czas pamiętał, z usług lub produktów jakiej firmy korzysta. Ponadto estetyka ma wpływ na intuicyjność aplikacji mobilnej.

Sprawne i szybkie. W końcu chodzi o to, by aplikacja mobilna była rozwiązaniem na długie ładowanie się stron internetowych. Dlatego możesz liczyć, że nasze aplikacje działają zawsze, wszędzie i od razu.

 

Projektowanie aplikacji mobilnych w Warszawie i okolicach

Postaw na sprawdzoną firmę, która stworzy aplikację mobilną będącą idealnym dopełnieniem Twojej strony www. Zajmujemy się projektowaniem aplikacji mobilnych w Warszawie (również Warszawa-Ursus i Warszawa-Włochy), ale nie tylko – zapraszamy klientów z Pruszkowa, Nadarzyna, Piastowa, Ożarowa Mazowieckiego, Brwinowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego czy Błoni. Masz pytania dotyczące naszych aplikacji mobilnych? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

 

Masz pytania? Napisz do nas lub zdzwoń.
Ustalimy szczegóły.

NASZE REALIZACJE

ala
Sklep internetowy ala natural beauty
danceimperium_baner
Dance Imperium – Materiały Drukowane
alange_realizacja
Sklep jubilerski A.LANGE
move atelier_realizacja
MOVE Atelier – Projekt Vouchera
prowadzenie_fanpage_smart_sushi
Prowadzenie facebook dla Smart Sushi
ulotka_myjnianr1_it-me
Ulotki dla Myjnia Nr 1

Referencje

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  
Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Bluemonster.pl jako partnera, który aktywnie rozpoznaje potrzeby naszej firmy oraz rzetelnie spełnia nasze oczekiwania. W związku z powyższym mamy przyjemność rekomendować It-me jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Łukasz Walter

Walter Motors
Z Bluemonster.pl miałem okazję współpracować podczas tworzenia całkowicie nowej strony internetowej dla mojej działalności. Konkretna analiza moich potrzeb pozwoliła na stworzenie strony internetowej, która spełnia moje oczekiwania. Wszystkie moje uwagi były brane pod uwagę i realizowane. Współpraca była bardzo dobra, szybki kontakt i sprawna wymiana informacji.

Krzysztof Zalewski

Klinika Języka
Realizacja strony internetowej została wykonana w bardzo profesjonalny sposób. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie osób realizujących projekt oraz na wysoką dbałość o szczegóły. Serdecznie polecam współpracę z Bluemonster.pl

Jakub Ojrzyński

Myjnia Nr 1
Dziękujemy Bluemonster.pl za współpracę, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim efekt naszej wspólnej pracy, czyli piękne katalogi promujące inwestycję Miasteczko Ożarów 🙂

HB Development

O NAS

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital i performance marketingiem.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

ACCOUNT DIRECTOR

MAREK JEZIOREK

TELEFON     +48 731 442 446

E-MAIL     marek.jeziorek@bluemonster.pl

BIURO

ADRES     Komorowska 4/41, Pruszków

TELEFON     +48 533 442 441

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Nazywam się Marek Jeziorek, jestem odpowiedzialny za kontakt z klientem. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.