Software
House.

Strony
www.

Łączymy technologię. Dobieramy odpowiednie narzędzia, aby skutecznie realizować założone cele.

Nowoczesne projektowanie
stron internetowych w Pruszkowie.

Posiadanie strony internetowej jest w dzisiejszych czasach koniecznością! Właśnie w ten sposób Twoi klienci znajdują informacje o Tobie, Twojej firmie oraz nabierają do Ciebie zaufania. Nowoczesna, mobilna i profesjonalna wizytówka to także świetny start w późniejsze pozycjonowanie. Zajmujemy się web designem, czyli tworzeniem stron www w Pruszkowie oraz okolicach, czyli w Warszawie, Nadarzynie, Brwinowie, Grodzisku Mazowieckim i wielu innych. Sprawdź naszą ofertę!

FAQ

Chcę skorzystać z Waszej usługi tworzenia strony internetowej. Jak długo to potrwa?

 

Nie możemy udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jest to zależne od stopnia zaawansowania strony, jej podstron, treści i wielu innych czynników. Oczywiście podczas zawarcia umowy, po zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami, umawiamy się na konkretny termin jej oddania do użytku.

 

Mam już stronę www, ale chciałbym ją poprawić.
Czy tym też zajmuje się Wasza agencja?

 

Jak najbardziej. Zajmujemy się nie tylko nowymi projektami stron internetowych, ale też optymalizacją istniejących stron po wcześniejszym przeprowadzeniu audytu.
Może być to np. audyt SEO.

 

Co jeśli stworzona przez Waszych projektantów strona internetowa mi się nie spodoba?

 

Pracujemy do 100% satysfakcji naszych klientów. Jeśli nasza strona www nie będzie spełniała Twoich oczekiwań, poprawimy ją zgodnie z Twoimi uwagami. Zależy nam, aby nasi klienci otrzymali od nas usługę,
która naprawdę ich zadowoli.

 

Co muszę przygotować, jeśli chcę Wam zlecić budowę strony internetowej?

 

Niezbędne będzie określenie szczegółów technicznych strony, takie jak liczba i nazwa zakładek oraz treści. Jeśli chcesz na niej umieścić swoje zdjęcia, one także będą nam potrzebne w procesie projektowania strony www. Resztę rzeczy omówimy telefonicznie lub podczas spotkania.

 

Większość klientów robi zakupy w moim sklepie przez telefon. Czy projektujecie także strony mobilne?

 

Jak najbardziej. Tworzymy zarówno wersje mobilne tradycyjnych stron www, jak i od razu responsywne witryny, czyli takie, które nadają się do odczytania zarówno na ekranie monitora, laptopa, jak i tabletu czy smartfona.

Opinie

„Potrzebowaliśmy zupełnie nowej strony internetowej naszej firmy budowlanej, bo ta wcześniejsza przypominała jeszcze czasy początków internetu w Polsce… Zgłosiliśmy się z tym do agencji Blue Monster z Pruszkowa, która bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy i przedstawiła nam swoje pomysły. Efekt był lepszy niż myśleliśmy – zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności witryny. Polecamy!” – Mirosław, 55 lat

 

„Profesjonalne strony internetowe niekoniecznie w sercu Warszawy? Tylko w Blue Monster! Moje 3 firmy działa w Warszawie i tam też szukałam zleceniobiorcy, ale okazało się, że wystarczy poszukać nieco dalej, by znaleźć kompetentnego web designera. 3 strony zrobione w krótkim czasie, ale z najwyższą starannością. To się ceni!” – Maria, 35 lat

 

„Poprzedni projektant stron tak zniszczył moją wizję, a tym samym jej projekt, że musiałem poszukać kogoś nowego, kto to naprawi… Nie wiedziałem już, co mam zrobić, bo nie chciałem się znowu nabić w butelkę, dlatego poprosiłem znajomego o polecenie jakiejś profesjonalnej firmy. I tak zostałem szczęśliwym posiadaczem strony www zrobionej przez Blue Monster z Pruszkowa.” – Kamil, 29 latNASZE REALIZACJE.

Łączymy technologię. Dobieramy odpowiednie narzędzia, aby skutecznie realizować założone cele.

 

NAWIĄŻ
KONTAKT.

Masz pytania?


Marek Jeziorek
Account Manager