fbpx

Strony www

Nowoczesne projektowanie stron internetowych w Pruszkowie

Posiadanie strony internetowej jest w dzisiejszych czasach koniecznością! Właśnie w ten sposób Twoi klienci znajdują informacje o Tobie, Twojej firmie oraz nabierają do Ciebie zaufania. Nowoczesna, mobilna i profesjonalna wizytówka to także świetny start w późniejsze pozycjonowanie. Zajmujemy się web designem, czyli tworzeniem stron www w Pruszkowie oraz okolicach, czyli w Warszawie, Nadarzynie, Brwinowie, Grodzisku Mazowieckim i wielu innych. Sprawdź naszą ofertę!

 

 

FAQ

 

Chcę skorzystać z Waszej usługi tworzenia strony internetowej. Jak długo to potrwa?

 

Nie możemy udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jest to zależne od stopnia zaawansowania strony, jej podstron, treści i wielu innych czynników. Oczywiście podczas zawarcia umowy, po zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami, umawiamy się na konkretny termin jej oddania do użytku.

 

Mam już stronę www, ale chciałbym ją poprawić. Czy tym też zajmuje się Wasza agencja?

 

Jak najbardziej. Zajmujemy się nie tylko nowymi projektami stron internetowych, ale też optymalizacją istniejących stron po wcześniejszym przeprowadzeniu audytu. Może być to np. audyt SEO.

 

Co jeśli stworzona przez Waszych projektantów strona internetowa mi się nie spodoba?

 

Pracujemy do 100% satysfakcji naszych klientów. Jeśli nasza strona www nie będzie spełniała Twoich oczekiwań, poprawimy ją zgodnie z Twoimi uwagami. Zależy nam, aby nasi klienci otrzymali od nas usługę, która naprawdę ich zadowoli.

 

Co muszę przygotować, jeśli chcę Wam zlecić budowę strony internetowej?

 

Niezbędne będzie określenie szczegółów technicznych strony, takie jak liczba i nazwa zakładek oraz treści. Jeśli chcesz na niej umieścić swoje zdjęcia, one także będą nam potrzebne w procesie projektowania strony www. Resztę rzeczy omówimy telefonicznie lub podczas spotkania.

 

Większość klientów robi zakupy w moim sklepie przez telefon. Czy projektujecie także strony mobilne?

 

Jak najbardziej. Tworzymy zarówno wersje mobilne tradycyjnych stron www, jak i od razu responsywne witryny, czyli takie, które nadają się do odczytania zarówno na ekranie monitora, laptopa, jak i tabletu czy smartfona.

 

 

Opinie

 

"Potrzebowaliśmy zupełnie nowej strony internetowej naszej firmy budowlanej, bo ta wcześniejsza przypominała jeszcze czasy początków internetu w Polsce... Zgłosiliśmy się z tym do agencji Blue Monster z Pruszkowa, która bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy i przedstawiła nam swoje pomysły. Efekt był lepszy niż myśleliśmy – zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności witryny. Polecamy!" - Mirosław, 55 lat

 

"Profesjonalne strony internetowe niekoniecznie w sercu Warszawy? Tylko w Blue Monster! Moje 3 firmy działa w Warszawie i tam też szukałam zleceniobiorcy, ale okazało się, że wystarczy poszukać nieco dalej, by znaleźć kompetentnego web designera. 3 strony zrobione w krótkim czasie, ale z najwyższą starannością. To się ceni!" - Maria, 35 lat

 

"Poprzedni projektant stron tak zniszczył moją wizję, a tym samym jej projekt, że musiałem poszukać kogoś nowego, kto to naprawi... Nie wiedziałem już, co mam zrobić, bo nie chciałem się znowu nabić w butelkę, dlatego poprosiłem znajomego o polecenie jakiejś profesjonalnej firmy. I tak zostałem szczęśliwym posiadaczem strony www zrobionej przez Blue Monster z Pruszkowa." - Kamil, 29 lat

Masz pytania? Napisz do nas lub zdzwoń.
Ustalimy szczegóły.

NASZE REALIZACJE

greenstory_realizacja
Sklep z produktami CBD – Green Story
ala
Sklep internetowy ala natural beauty
edmar_social media
Prowadzenie Facebook dla EDMAR Ocieplenia Natryskowe
1
Krzysztof Puzyr – radca prawny
zakąte krucza_realizacja
Inwestycja Zakątek Krucza
ulotka_myjnianr1_it-me
Ulotki dla Myjnia Nr 1
dzienkobiet_plakat
Powiat Pruszkowski – materiały drukowane na Dzień Kobiet

Referencje

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  
Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Bluemonster.pl jako partnera, który aktywnie rozpoznaje potrzeby naszej firmy oraz rzetelnie spełnia nasze oczekiwania. W związku z powyższym mamy przyjemność rekomendować It-me jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Łukasz Walter

Walter Motors
Z Bluemonster.pl miałem okazję współpracować podczas tworzenia całkowicie nowej strony internetowej dla mojej działalności. Konkretna analiza moich potrzeb pozwoliła na stworzenie strony internetowej, która spełnia moje oczekiwania. Wszystkie moje uwagi były brane pod uwagę i realizowane. Współpraca była bardzo dobra, szybki kontakt i sprawna wymiana informacji.

Krzysztof Zalewski

Klinika Języka
Realizacja strony internetowej została wykonana w bardzo profesjonalny sposób. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie osób realizujących projekt oraz na wysoką dbałość o szczegóły. Serdecznie polecam współpracę z Bluemonster.pl

Jakub Ojrzyński

Myjnia Nr 1
Dziękujemy Bluemonster.pl za współpracę, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim efekt naszej wspólnej pracy, czyli piękne katalogi promujące inwestycję Miasteczko Ożarów 🙂

HB Development

O NAS

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital i performance marketingiem.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

ACCOUNT DIRECTOR

MAREK JEZIOREK

TELEFON     +48 533 992 662

E-MAIL     marek.jeziorek@bluemonster.pl

BIURO

ADRES     Komorowska 4/41, Pruszków

TELEFON     +48 533 442 441

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Nazywam się Marek Jeziorek, jestem odpowiedzialny za kontakt z klientem. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.