Social
Media.

Szkolenia
Social.

Co będzie, gdy nasza praca dobiegnie końca? Nie martw się – nie zostawimy Cię w próżni! Nasz zespół przeszkoli Cię ze skutecznego prowadzenia kampanii na mediach społecznościowych i zostawi wskazówki, dzięki której dalej polecisz sam!

Szkolenie
z social media

Wypromowanie Twojego konta w mediach społecznościowych to nie wszystko. Sztuką jest utrzymanie tego stanu rzeczy przez dni, miesiące i lata. Doskonale wiemy, jak działają social media i zapewniamy Cię – nasza pomoc nie jest tylko doraźna! Gdy tylko zrobimy swoje, pozostawimy Ci dokładne wskazówki oraz wytyczne. Dzięki nim nie będziesz czuł się jak na stacji pełnej kosmitów i zaczniesz rozkręcać swoje social media samodzielnie!

 

Dzięki nowej wiedzy zbudujesz swoją markę w social mediach, wygenerujesz wyższe wyniki sprzedażowe i przyciągniesz wielu nowych potencjalnych klientów. Przeszkolimy Cię także z wykorzystanych przez nas profesjonalnych narzędzi, byś w przyszłości mógł robić to na własną rękę.

 

Nie zabierzemy Cię na Księżyc tylko po to, by zostawić Cię tam samego!

KAMPANIE
Social media.

Kampanie w mediach społecznościowych to podstawa współczesnego marketingu. Chcesz, by Twoja marka świeciła jak gwiazda polarna? To wiesz, co robić – skontaktuj się z nami i wspólnie ogarnijmy Twoją kolejną skuteczną kampanię w SM!

 

Nie tylko stworzymy dla Ciebie kosmicznie efektywną strategię marketingową w mediach społecznościowych, ale nauczymy Cię też, jak robić to samodzielnie!

 

Przejdź do formularza kontaktowego i opisz nam swoje zlecenie. Zaraz tam będziemy – już grzejemy silniki w rakiecie!

Jaki mamy na Ciebie plan.

Każdy nasz projekt realizujemy od A do Z – nie pomijamy żadnych kroków. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób działamy? Zobacz, jak dzięki nam zasięgi na Twoich profilach trafią aż na Marsa (i to szybciej od Elona!).

Planujemy
Strategię.

STEP 1

Dopasowujemy plan do Twoich potrzeb.

Robimy
zasięgi.

STEP 2

Docieramy z contentem na każdą planetę.

Nawiązujemy
relacje.

STEP 3

Sprawiamy, by Twoi odbiorcy regularnie
do Ciebie wracali.

Remarketingujemy.

STEP 4

Dbamy, by stali klienci
nie uciekli.

Analizujemy
raportujemy.

STEP 5

Dostarczamy Ci informacje
o skuteczności kampanii.

porozmawiajmy.porozmawiajmy.

Co zyskasz?

Bluemonster działa jak dobrze naoliwiona machina. Ty mówisz nam, czego potrzebujesz, a my od razu zabieramy się do pracy. Nie bawimy się w puste marketingowe slogany – efekty naszych działań są widoczne jak gwiazdy na niebie. Nie wierzysz? Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje!

 

Nie jesteśmy jak niezidentyfikowany obiekt latający. Masz wgląd w nasze działania na każdym etapie projektu i zawsze możesz ocenić, czy efekt spełnia Twoje oczekiwania.

 

Skontaktuj się z nami przez formularz – odpowiemy
w ciągu 24 godzin!

Pozostałe Rozwiązania.

Dlaczego powinieneś oddać stery właśnie nam? Zobacz, co możemy zrobić z Twoimi social mediami!

Prowadzenie
kont.

Profesjonalnie poprowadzimy konta na Facebooku, Instagramie i innych social mediach.


Czytaj więcej >

Kampanie
Social Media.

Przeprowadzimy kompleksowe kampanie w mediach społecznościowych. Działamy end-to-end, czyli od początku do samego końca.


czytaj więcej >

Analiza
działań.

Przeanalizujemy dotychczasowe działania na Twoich profilach społecznościowych i ustalimy indywidualną strategię.


czytaj więcej >Nasze realizacje.

Sprawdź osobiście efekty naszych kampanii social media!


Łączymy technologie.

Mamy tu software, jakiego nie powstydziłoby się nawet NASA! Specjalizujemy się nie tylko w prowadzeniu kont na Facebooku. Dysponujemy także potężnymi narzędziami SEO i oprogramowaniem, dzięki któremu świetnie zadbamy o techniczne aspekty Twojej kampanii marketingowej w social mediach.

 

Wyślij do nas wiadomość i opisz nas dokładnie swoje potrzeby – my zajmiemy się resztą.

 

Kampanie social media to niezwykle ważny element współczesnego marketingu. Nie daj się wciągnąć w czarną dziurę i zaufaj profesjonalistom!

NAWIĄŻ
KONTAKT.

Masz pytania?


Natalia Nyc-Uścinowicz
Project Manager