fbpx

Sklepy internetowe

Wybierz nowoczesny handel - zostań właścicielem sklepu internetowego!

Zawsze marzyłeś o tym, by zacząć sprzedawać w Internecie? Popieramy - w końcu e-handel to przyszłość tej branży. Witaj w miejscu, w którym pomożemy Ci osiągnąć ten cel od samego początku. Zajmujemy się projektowaniem sklepów internetowych na terenie Warszawy i okolic. Tworzymy sklepy, w których zakupów jest łatwe i przyjemne. Urzeczywistnimy Twoje marzenia na temat prowadzenia własnego e-biznesu. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

 

Dlaczego warto mieć sklep internetowy?

  • Wsparcie sprzedaży. Jeśli posiadasz sklep stacjonarny, e-sklep będzie doskonałym wsparciem dotychczasowej sprzedaży i kolejnym źródłem zysku. Dywersyfikacja sprzedaży, także pod kątem miejsc dystrybucji, powinna być celem każdego mądrego przedsiębiorcy!

 

  • Oszczędność pieniędzy i minimalizacja ryzyka. Nie masz sklepu stacjonarnego, ponieważ zależy Ci tylko na sprzedaży online? Nie chcesz ryzykować zbyt wielu pieniędzy na start? Sklep internetowy będzie idealnym rozwiązaniem. Odpadają Ci takie koszty jak wynajem lub kupno lokalu, kosztowny remont i związane z nim rachunki każdego miesiąca. Sklep internetowy jest tańszy w postawieniu i utrzymaniu niż tradycyjny sklep stacjonarny.

 

  • Możliwość dotarcia do szerszego grona klientów. Internet jest nieograniczony. Twoi potencjalni klienci znajdują się w całym kraju, a nawet i na świecie! Zamień biznes lokalny na biznes o szerszej skali. Sklep internetowy Ci w tym pomoże.

 

  • Praca, która daje wolność. Zapomnij o codziennym staniu w korkach w drodze do swojego sklepu stacjonarnego. W przypadku sklepu internetowego zyskujesz czas i wygodę. Zajmowanie się sklepem jest bardzo wygodne i intuicyjne. Możesz także pracować z każdego miejsca na świecie – w końcu wystarczy Ci przede wszystkim komputer i Internet.

 

Jakie są nasze sklepy internetowe?

 

Funkcjonalne oraz intuicyjne. Ważne jest, abyś Ty – jako jej administrator i właściciel - sprawnie poruszał się po wszystkich zakątkach sklepu, a Internauci bez problemu odnaleźli na nim wszystkie informacje i produkty, jakich potrzebują. Dbamy o to, by postawione przez nas sklepy ułatwiały wszystkie czynności wykonywane w ich obrębie.

 

Estetyczne.  To bardzo ważna cecha podczas projektowania e-sklepu. Jego atrakcyjność często decyduje o tym, czy użytkownik zostanie na nim, czy opuści go po chwili. Sklepy internetowe miłe dla oka zwiększają szansę na dokonanie zakupu oraz na powrót w jego „progi”, ponieważ klient dobrze się w nim czuje. Ponadto estetyka często wiąże się z intuicyjnością sklepu.

 

Responsywne. W czasach, gdy korzystanie z Internetu w sposób mobilny jest tak samo powszechne jak posiadanie strony www, Twój e-sklep musi być wygodny w przeglądaniu na smartfonach czy tabletach. Bierzemy to pod uwagę w trakcie procesu projektowania sklepów internetowych w Warszawie, Pruszkowie i w innych miastach województwa mazowieckiego.

 

Profesjonalne tworzenie sklepów internetowych w Warszawie i okolicach

Postaw na sprawdzoną firmę, która stworzy sklep internetowy prosto z Twojej wyobraźni. Zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych w Warszawie (również Warszawa-Ursus i Warszawa-Włochy), ale nie tylko – zapraszamy klientów z Pruszkowa, Nadarzyna, Piastowa, Ożarowa Mazowieckiego, Brwinowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego czy Błoni. Masz pytania dotyczące naszych sklepów internetowych? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

 

Masz pytania? Napisz do nas lub zdzwoń.
Ustalimy szczegóły.

NASZE REALIZACJE

pazo_realizacja
PAZO – Twoja złota rączka
edmar_social media
Prowadzenie Facebook dla EDMAR Ocieplenia Natryskowe
move atelier_realizacja
MOVE Atelier – Projekt Vouchera
simply_realizacja
Prowadzenie Facebook i Instagram Simply Nailbar & Beauty
ulotka_klinika_jezyka_it-me
Projekt ulotki – Klinika Języka
tramwaje_warszawskie_it-me
Tramwaje Warszawskie
ala
Sklep internetowy ala natural beauty

Referencje

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  
Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Bluemonster.pl jako partnera, który aktywnie rozpoznaje potrzeby naszej firmy oraz rzetelnie spełnia nasze oczekiwania. W związku z powyższym mamy przyjemność rekomendować It-me jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Łukasz Walter

Walter Motors
Z Bluemonster.pl miałem okazję współpracować podczas tworzenia całkowicie nowej strony internetowej dla mojej działalności. Konkretna analiza moich potrzeb pozwoliła na stworzenie strony internetowej, która spełnia moje oczekiwania. Wszystkie moje uwagi były brane pod uwagę i realizowane. Współpraca była bardzo dobra, szybki kontakt i sprawna wymiana informacji.

Krzysztof Zalewski

Klinika Języka
Realizacja strony internetowej została wykonana w bardzo profesjonalny sposób. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie osób realizujących projekt oraz na wysoką dbałość o szczegóły. Serdecznie polecam współpracę z Bluemonster.pl

Jakub Ojrzyński

Myjnia Nr 1
Dziękujemy Bluemonster.pl za współpracę, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim efekt naszej wspólnej pracy, czyli piękne katalogi promujące inwestycję Miasteczko Ożarów 🙂

HB Development

O NAS

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital i performance marketingiem.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

ACCOUNT DIRECTOR

MAREK JEZIOREK

TELEFON     +48 533 992 662

E-MAIL     marek.jeziorek@bluemonster.pl

BIURO

ADRES     Komorowska 4/41, Pruszków

TELEFON     +48 731 442 446

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Nazywam się Marek Jeziorek, jestem odpowiedzialny za kontakt z klientem. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.