Digital
Marketing.

SEO-SEM.

Łączymy technologię. Dobieramy odpowiednie narzędzia, aby skutecznie realizować założone cele.

Nie ukrywaj się.
Daj się znaleźć
swoim klientom!

SEM, czyli marketing w wyszukiwarkach, to wszystkie czynności, które zmierzają się osiągnięcia jednego celu: uzyskania przez stronę www jak najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google. Na SEM składają się: SEO (pozycjonowanie) oraz PPC (linki płatne, sponsorowane). Jesteśmy agencją SEM z Warszawy i okolic, która w optymalny sposób połączy te dziedziny, byś mógł cieszyć się miejscem w TOP10, a nawet na jeszcze wyższych pozycjach. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Dlaczego warto postawić
na kampanie SEM i SEO?

Dywersyfikacja działań. Postaw zarówno na pozycjonowanie, jak i na linki sponsorowane. Dzięki tej rozbieżności działań stwarzasz sobie większą szansę na osiągnięcie rezultatów, które w konsekwencji prowadzą do najważniejszego celu – maksymalizacji sprzedaży.

 

Szybkość i pewność osiągnięcia efektów. Wszystkie czynności zachodzące w ramach SEM i SEO są sprawdzone i skuteczne, a to za sprawą wielu lat obserwacji i analizy przez największych marketerów. Zobaczysz, że zobaczysz pierwsze efekty szybciej, niż myślisz.

 

Budowanie rozpoznawalności marki. Korzystając z wielu kanałów i narzędzi SEO/SEM, sprawiasz, że Twoja firma staje się zapamiętana rozpoznawalna. Można powiedzieć, że to pierwszy, bardzo ważny krok podczas budowania marki Twojej firmy.

 

Bycie na bieżąco z nowoczesnymi trendami marketingowymi. Dobry przedsiębiorca wie, że klient XXI wieku znajduje się w Internecie. Jak go znaleźć i pozyskać? Za pomocą nowoczesnych technik SEO/SEM! Nie odrzucaj czegoś, co może przynieść Ci same korzyści.

Czym zajmujemy się
w ramach SEO/SEM?

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie to świetny sposób na pozyskanie klientów lokalnych i ogólnopolskich. Dzięki wysokiej pozycji w Google zwiększasz szanse na to, że potencjalny klient zadzwoni właśnie do Ciebie.
 
AdWords

Kampania linków sponsorowanych jest reklamą w najlepszym możliwym miejscu w Internecie – bezpośrednio w Google, nad wynikami wyszukiwania na dane słowo kluczowe. Dodatkowo rozliczasz się za każde kliknięcie użytkownika w ów reklamę.
 
Audyty SEO

Audyt SEO jest podstawą do wykonania jakichkolwiek działań w sferze SEO/SEM. To swoisty plan działań, który mówi marketerowi i Tobie, co trzeba zmienić lub dodać do strony www, a co jest w porządku.

Profesjonalne kampanie SEM/SEO w Warszawie
i okolicach

Postaw na wyspecjalizowaną firmę, która sprawi, że Twoja firma stanie się mocnym graczem w Internecie i poza nim. Jesteśmy agencją SEO, która zajmuje się skutecznymi kampaniami SEM/SEO w Warszawie (również Warszawa-Ursus i Warszawa-Włochy), ale nie tylko – zapraszamy klientów z Pruszkowa, Nadarzyna, Piastowa, Ożarowa Mazowieckiego, Brwinowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego czy Błoni. Masz pytania dotyczące naszych kampanii SEO/SEM? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!NASZE REALIZACJE.

Łączymy technologię. Dobieramy odpowiednie narzędzia, aby skutecznie realizować założone cele.

 

Łączymy
technologie.

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital
i performance marketingiem.

 

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

 

NAWIĄŻ
KONTAKT.

Masz pytania?


Marek Jeziorek
Account Manager