fbpx

SEO-SEM

Nie ukrywaj się. Daj się znaleźć swoim klientom!

SEM, czyli marketing w wyszukiwarkach, to wszystkie czynności, które zmierzają się osiągnięcia jednego celu: uzyskania przez stronę www jak najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google. Na SEM składają się: SEO (pozycjonowanie) oraz PPC (linki płatne, sponsorowane). Jesteśmy agencją SEM z Warszawy i okolic, która w optymalny sposób połączy te dziedziny, byś mógł cieszyć się miejscem w TOP10, a nawet na jeszcze wyższych pozycjach. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

 

Dlaczego warto postawić na kampanie SEM i SEO?

  • Dywersyfikacja działań. Postaw zarówno na pozycjonowanie, jak i na linki sponsorowane. Dzięki tej rozbieżności działań stwarzasz sobie większą szansę na osiągnięcie rezultatów, które w konsekwencji prowadzą do najważniejszego celu – maksymalizacji sprzedaży.

 

  • Szybkość i pewność osiągnięcia efektów. Wszystkie czynności zachodzące w ramach SEM i SEO są sprawdzone i skuteczne, a to za sprawą wielu lat obserwacji i analizy przez największych marketerów. Zobaczysz, że zobaczysz pierwsze efekty szybciej, niż myślisz.

 

  • Budowanie rozpoznawalności marki. Korzystając z wielu kanałów i narzędzi SEO/SEM, sprawiasz, że Twoja firma staje się zapamiętana rozpoznawalna. Można powiedzieć, że to pierwszy, bardzo ważny krok podczas budowania marki Twojej firmy.

 

  • Bycie na bieżąco z nowoczesnymi trendami marketingowymi. Dobry przedsiębiorca wie, że klient XXI wieku znajduje się w Internecie. Jak go znaleźć i pozyskać? Za pomocą nowoczesnych technik SEO/SEM! Nie odrzucaj czegoś, co może przynieść Ci same korzyści.

 

Czym zajmujemy się w ramach SEO/SEM?

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie to świetny sposób na pozyskanie klientów lokalnych i ogólnopolskich. Dzięki wysokiej pozycji w Google zwiększasz szanse na to, że potencjalny klient zadzwoni właśnie do Ciebie.

 

AdWords

Kampania linków sponsorowanych jest reklamą w najlepszym możliwym miejscu w Internecie – bezpośrednio w Google, nad wynikami wyszukiwania na dane słowo kluczowe. Dodatkowo rozliczasz się za każde kliknięcie użytkownika w ów reklamę.

 

Audyty SEO

Audyt SEO jest podstawą do wykonania jakichkolwiek działań w sferze SEO/SEM. To swoisty plan działań, który mówi marketerowi i Tobie, co trzeba zmienić lub dodać do strony www, a co jest w porządku.

 

Profesjonalne kampanie SEM/SEO w Warszawie i okolicach

Postaw na wyspecjalizowaną firmę, która sprawi, że Twoja firma stanie się mocnym graczem w Internecie i poza nim. Jesteśmy agencją SEO, która zajmuje się skutecznymi kampaniami SEM/SEO w Warszawie (również Warszawa-Ursus i Warszawa-Włochy), ale nie tylko – zapraszamy klientów z Pruszkowa, Nadarzyna, Piastowa, Ożarowa Mazowieckiego, Brwinowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego czy Błoni. Masz pytania dotyczące naszych kampanii SEO/SEM? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

Masz pytania? Napisz do nas lub zdzwoń.
Ustalimy szczegóły.

NASZE REALIZACJE

1
Krzysztof Puzyr – radca prawny
ala
Sklep internetowy ala natural beauty
greenstory_realizacja
Sklep z produktami CBD – Green Story
pruszkowiacy_identyfikator
ZTL „Pruszkowiacy” – Materiały Drukowane i Gadżety reklamowe
bottega_realizacja
Prowadzenie Facebook i Instagram Bottega del Gusto
ulotka_myjnianr1_it-me
Ulotki dla Myjnia Nr 1
dzienkobiet_plakat
Powiat Pruszkowski – materiały drukowane na Dzień Kobiet
pazo_realizacja
PAZO – Twoja złota rączka

Referencje

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  
Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Bluemonster.pl jako partnera, który aktywnie rozpoznaje potrzeby naszej firmy oraz rzetelnie spełnia nasze oczekiwania. W związku z powyższym mamy przyjemność rekomendować It-me jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Łukasz Walter

Walter Motors
Z Bluemonster.pl miałem okazję współpracować podczas tworzenia całkowicie nowej strony internetowej dla mojej działalności. Konkretna analiza moich potrzeb pozwoliła na stworzenie strony internetowej, która spełnia moje oczekiwania. Wszystkie moje uwagi były brane pod uwagę i realizowane. Współpraca była bardzo dobra, szybki kontakt i sprawna wymiana informacji.

Krzysztof Zalewski

Klinika Języka
Realizacja strony internetowej została wykonana w bardzo profesjonalny sposób. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie osób realizujących projekt oraz na wysoką dbałość o szczegóły. Serdecznie polecam współpracę z Bluemonster.pl

Jakub Ojrzyński

Myjnia Nr 1
Dziękujemy Bluemonster.pl za współpracę, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim efekt naszej wspólnej pracy, czyli piękne katalogi promujące inwestycję Miasteczko Ożarów 🙂

HB Development

O NAS

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital i performance marketingiem.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

ACCOUNT DIRECTOR

MAREK JEZIOREK

TELEFON     +48 731 442 446

E-MAIL     marek.jeziorek@bluemonster.pl

BIURO

ADRES     Komorowska 4/41, Pruszków

TELEFON     +48 533 442 441

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Nazywam się Marek Jeziorek, jestem odpowiedzialny za kontakt z klientem. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.