Digital
Marketing.

Pozycjonowanie.

Łączymy technologię. Dobieramy odpowiednie narzędzia, aby skutecznie realizować założone cele.

Bądź wyżej niż Twoja konkurencja.

Nie samym posiadaniem strony internetowej firma żyje – znasz to powiedzenie? Weź je sobie do serca i spraw, by wizytówka Twojego przedsiębiorstwa była jak najbardziej widoczna. Tym zajmuje się proces zwany pozycjonowaniem. Działania wchodzące w jego skład wpływają na naturalne (organiczne) wyniki wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem stron internetowych w Warszawie i okolicach. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Dlaczego warto postawić
na pozycjonowanie
stron www?

Łatwe znalezienie Twojej firmy.
To właśnie w internecie ludzie najczęściej szukają informacji o firmie. Ale jednocześnie nie poświęcają na to wiele czasu – dlatego dzięki pozycjonowaniu www pozwalasz im się szybciej znaleźć. Można powiedzieć, że podajesz potencjalnym klientom swoją stronę praktycznie na tacy.

 

Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w Sieci.
Możesz to zrobić np. poprzez publikację specjalistycznych artykułów na portalach, które także mogą być częścią skutecznego pozycjonowania SEO. Sam wybierasz!

 

Oszczędność pieniędzy.
Nie musisz inwestować w inne rodzaje reklamy ponieważ pozycjonowanie + optymalizacja przynosi wiele znakomitych efektów, o których się wkrótce przekonasz na własnej skórze.

Jakie wykonujemy rodzaje pozycjonowania stron?

Pozycjonowanie lokalne

Jeśli prowadzisz lokalny biznes, np. salon fryzjerski albo warsztat samochodowy, z myślą o Tobie zajmujemy się pozycjonowaniem lokalnym. W tym procesie skupimy się na dotarciu do odbiorców z Twojej okolicy – województwa, miejscowości, dzielnicy dzięki dobraniu odpowiednich słów kluczowych z nazwą miasta lub regionu w nazwie. To najlepsza droga do zyskania również stałych klientów!

 

Pozycjonowanie ogólnopolskie

Pozycjonowanie ogólnopolskie jest skierowane zwłaszcza do dużych firm i korporacji, które swoim zasięgiem obejmują wiele regionów i miejscowości, a nawet cały kraj. Wówczas w słowach kluczowych nie używa się nazwy miasta czy województwa, tylko skupia na skonkretyzowaniu produktów bądź usług (tzw. long tail).

Skuteczne pozycjonowanie
stron internetowych
w Warszawie i okolicach.

Postaw na wyspecjalizowaną firmę, która sprawi, że Twoja strona, a zarazem firma stanie się w końcu mocnym zawodnikiem w Internecie i poza nim. Zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem stron internetowych w Warszawie (również Warszawa-Ursus i Warszawa-Włochy), ale nie tylko – zapraszamy klientów z Pruszkowa, Nadarzyna, Piastowa, Ożarowa Mazowieckiego, Brwinowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego czy Błoni. Masz pytania dotyczące naszego pozycjonowania stron www? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!NASZE REALIZACJE.

Łączymy technologię. Dobieramy odpowiednie narzędzia, aby skutecznie realizować założone cele.

 

Łączymy
technologie.

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital
i performance marketingiem.

 

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

 

NAWIĄŻ
KONTAKT.

Masz pytania?


Marek Jeziorek
Account Manager