fbpx

Pozycjonowanie

Bądź wyżej niż Twoja konkurencja

Nie samym posiadaniem strony internetowej firma żyje – znasz to powiedzenie? Weź je sobie do serca i spraw, by wizytówka Twojego przedsiębiorstwa była jak najbardziej widoczna. Tym zajmuje się proces zwany pozycjonowaniem. Działania wchodzące w jego skład wpływają na naturalne (organiczne) wyniki wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem stron internetowych w Warszawie i okolicach. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

 

Dlaczego warto postawić na pozycjonowanie stron www?

 

  • Łatwe znalezienie Twojej firmy. To właśnie w internecie ludzie najczęściej szukają informacji o firmie. Ale jednocześnie nie poświęcają na to wiele czasu – dlatego dzięki pozycjonowaniu www pozwalasz im się szybciej znaleźć. Można powiedzieć, że podajesz potencjalnym klientom swoją stronę praktycznie na tacy.

 

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w Sieci. Możesz to zrobić np. poprzez publikację specjalistycznych artykułów na portalach, które także mogą być częścią skutecznego pozycjonowania SEO. Sam wybierasz!

 

  • Oszczędność pieniędzy. Nie musisz inwestować w inne rodzaje reklamy ponieważ pozycjonowanie + optymalizacja przynosi wiele znakomitych efektów, o których się wkrótce przekonasz na własnej skórze.

 

Jakie wykonujemy rodzaje pozycjonowania stron?

 

Pozycjonowanie lokalne

Jeśli prowadzisz lokalny biznes, np. salon fryzjerski albo warsztat samochodowy, z myślą o Tobie zajmujemy się pozycjonowaniem lokalnym. W tym procesie skupimy się na dotarciu do odbiorców z Twojej okolicy – województwa, miejscowości, dzielnicy dzięki dobraniu odpowiednich słów kluczowych z nazwą miasta lub regionu w nazwie. To najlepsza droga do zyskania również stałych klientów!

 

Pozycjonowanie ogólnopolskie

Pozycjonowanie ogólnopolskie jest skierowane zwłaszcza do dużych firm i korporacji, które swoim zasięgiem obejmują wiele regionów i miejscowości, a nawet cały kraj. Wówczas w słowach kluczowych nie używa się nazwy miasta czy województwa, tylko skupia na skonkretyzowaniu produktów bądź usług (tzw. long tail).

 

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Warszawie i okolicach

Postaw na wyspecjalizowaną firmę, która sprawi, że Twoja strona, a zarazem firma stanie się w końcu mocnym zawodnikiem w Internecie i poza nim. Zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem stron internetowych w Warszawie (również Warszawa-Ursus i Warszawa-Włochy), ale nie tylko – zapraszamy klientów z Pruszkowa, Nadarzyna, Piastowa, Ożarowa Mazowieckiego, Brwinowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego czy Błoni. Masz pytania dotyczące naszego pozycjonowania stron www? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

Masz pytania? Napisz do nas lub zdzwoń.
Ustalimy szczegóły.

NASZE REALIZACJE

walter_motors_it-me
Walter Motors
hb development wizualizacja
Projekt katalogu dla dewelopera
ulotka_myjnianr1_it-me
Ulotki dla Myjnia Nr 1
move atelier_realizacja
MOVE Atelier – Projekt Vouchera
smart sushi menu_realizacja
Smart Sushi – Menu Restauracji
strona internetowa dla reftechnic
Strona internetowa dla Reftechnic
danceimperium_baner
Dance Imperium – Materiały Drukowane
pruszkowiacy_identyfikator
ZTL „Pruszkowiacy” – Materiały Drukowane i Gadżety reklamowe

Referencje

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  
Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Bluemonster.pl jako partnera, który aktywnie rozpoznaje potrzeby naszej firmy oraz rzetelnie spełnia nasze oczekiwania. W związku z powyższym mamy przyjemność rekomendować It-me jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Łukasz Walter

Walter Motors
Z Bluemonster.pl miałem okazję współpracować podczas tworzenia całkowicie nowej strony internetowej dla mojej działalności. Konkretna analiza moich potrzeb pozwoliła na stworzenie strony internetowej, która spełnia moje oczekiwania. Wszystkie moje uwagi były brane pod uwagę i realizowane. Współpraca była bardzo dobra, szybki kontakt i sprawna wymiana informacji.

Krzysztof Zalewski

Klinika Języka
Realizacja strony internetowej została wykonana w bardzo profesjonalny sposób. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie osób realizujących projekt oraz na wysoką dbałość o szczegóły. Serdecznie polecam współpracę z Bluemonster.pl

Jakub Ojrzyński

Myjnia Nr 1
Dziękujemy Bluemonster.pl za współpracę, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim efekt naszej wspólnej pracy, czyli piękne katalogi promujące inwestycję Miasteczko Ożarów 🙂

HB Development

O NAS

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital i performance marketingiem.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

ACCOUNT DIRECTOR

MAREK JEZIOREK

TELEFON     +48 731 442 446

E-MAIL     marek.jeziorek@bluemonster.pl

BIURO

ADRES     Komorowska 4/41, Pruszków

TELEFON     +48 533 442 441

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Nazywam się Marek Jeziorek, jestem odpowiedzialny za kontakt z klientem. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.