fbpx

Wizytówki

Profesjonalne tworzenie i druk wizytówek w Pruszkowie

Papierowe wizytówki są niezbędnym elementem wizerunkowym każdego przedsiębiorcy. To najszybszy sposób na nawiązanie kolejnego kontaktu biznesowego. Czy wyobrażasz sobie współczesny networking bez wymiany wizytówek? Jesteśmy drukarnią wizytówek, która wie, w jaki sposób stworzyć tę mały, ale bardzo ważną część Twojego wizerunku w taki sposób, by dać się zapamiętać. Zajmujemy się nowoczesnym projektowaniem oraz wydrukiem wizytówek na terenie Pruszkowa oraz okolic, czyli w Warszawie, Piastowie, Milanówku, Brwinowie, Ożarowie Mazowieckim i wielu innych. Sprawdź naszą ofertę!

 

Dlaczego warto postawić na własne wizytówki?

 

  • Kreowanie siebie jako profesjonalisty. Wizytówka od wielu lat jest synonimem profesjonalizmu i ważności danej osoby – nie każdy ją posiada. Pamiętaj też o jej wyglądzie – ciekawy, ale nie krzykliwy projekt wizytówki od razu rzuci się Twojemu klientowi w oczy i sprawi, że Cię zapamięta.

 

  • Łatwiejsze nawiązywanie kontaktów. Wręczanie wizytówki to zaproszenie i zachęcenie do skorzystania z usług Twojej firmy, dlatego już wtedy możesz nawiązać trwałą współpracę z potencjalnym klientem. Ponadto na wizytówce umieszczone są wszystkie niezbędne dane do skontaktowania się z Tobą.

 

  • Niski koszt produkcji. Wykorzystanie nawet najwyższych jakościowo materiałów nie powinno wygenerować ogromnych kosztów związanych z tworzeniem oraz drukowaniem wizytówek. A i tak relacje, które dzięki niej nawiążesz, mogą okazać się po prostu bezcenne.

 

Jakie tworzymy wizytówki?

 

Nowoczesne. Zajmujemy się projektowaniem wizytówek w zgodzie z aktualnymi trendami graficznymi – chodzi o to, żeby się wyróżnić. Pamiętamy jednocześnie o tym, by nie przesadzić z intensywnością kolorów czy liczbą grafik. Profesjonalizm to podstawa!

 

Czytelne. Najważniejszą funkcją wizytówki jest ta informacyjna oraz zachęcająca do kontaktu. Z tego względu dane kontaktowe muszą być najbardziej wyeksponowane. Dbamy o to, by wizytówka była również zrozumiała i praktyczna.

 

Doskonałe jakościowo. Korzystamy z papierów wysokiej jakości oraz wykorzystujemy technologię druku cyfrowego do tworzenia naszych wizytówek. Możemy także zalaminować wizytówki na Twoje życzenie, co sprawi, że wizytówka będzie bardziej odporna na uszkodzenia.

 

Projektowanie i wydruk wizytówek w Warszawie i okolicach

Postaw na sprawdzoną firmę, która stworzy wizytówki będące Twoim pomocnikiem w nawiązywaniu biznesowych kontaktów. Zajmujemy się tworzeniem oraz drukiem wizytówek w Warszawie (również Warszawa-Ursus i Warszawa-Włochy), ale nie tylko – zapraszamy klientów z Pruszkowa, Nadarzyna, Piastowa, Ożarowa Mazowieckiego, Brwinowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego czy Błoni. Masz pytania dotyczące naszych wizytówek? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

 

Masz pytania? Napisz do nas lub zdzwoń.
Ustalimy szczegóły.

NASZE REALIZACJE

kulasińska_realizacja
Strona internetowa dla Salonu Beauty
strona internetowa dla reftechnic
Strona internetowa dla Reftechnic
danceimperium_realizacja.com
Strona internetowa Dance Imperium
ulotka_myjnianr1_it-me
Ulotki dla Myjnia Nr 1
prowadzenie_fanpage_smart_sushi
Prowadzenie facebook dla Smart Sushi
zakąte krucza_realizacja
Inwestycja Zakątek Krucza

Referencje

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  
Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Bluemonster.pl jako partnera, który aktywnie rozpoznaje potrzeby naszej firmy oraz rzetelnie spełnia nasze oczekiwania. W związku z powyższym mamy przyjemność rekomendować It-me jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Łukasz Walter

Walter Motors
Z Bluemonster.pl miałem okazję współpracować podczas tworzenia całkowicie nowej strony internetowej dla mojej działalności. Konkretna analiza moich potrzeb pozwoliła na stworzenie strony internetowej, która spełnia moje oczekiwania. Wszystkie moje uwagi były brane pod uwagę i realizowane. Współpraca była bardzo dobra, szybki kontakt i sprawna wymiana informacji.

Krzysztof Zalewski

Klinika Języka
Realizacja strony internetowej została wykonana w bardzo profesjonalny sposób. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie osób realizujących projekt oraz na wysoką dbałość o szczegóły. Serdecznie polecam współpracę z Bluemonster.pl

Jakub Ojrzyński

Myjnia Nr 1
Dziękujemy Bluemonster.pl za współpracę, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim efekt naszej wspólnej pracy, czyli piękne katalogi promujące inwestycję Miasteczko Ożarów 🙂

HB Development

O NAS

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital i performance marketingiem.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

ACCOUNT DIRECTOR

MAREK JEZIOREK

TELEFON     +48 533 992 662

E-MAIL     marek.jeziorek@bluemonster.pl

BIURO

ADRES     Komorowska 4/41, Pruszków

TELEFON     +48 533 442 441

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Nazywam się Marek Jeziorek, jestem odpowiedzialny za kontakt z klientem. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.