fbpx

Ulotki

Wszędzie Cię pełno...

...A jest to możliwe za sprawą skutecznej reklamy bezpośredniej. Zajmujemy się projektowaniem oraz drukowaniem ulotek. Pruszków to nasza główna siedziba, ale do współpracy zapraszamy także klientów z Warszawy, Nadarzyna, Grodziska Mazowieckiego, Błoni czy z Milanówka. Chcesz dotrzeć do nowej grupy odbiorców? A może dopiero tworzysz swoją markę i potrzebujesz wsparcia w kreacji jej wizerunku? Niezależnie od tego, gdzie teraz jest Twoja firma, możesz liczyć na naszą agencję reklamową. Zobacz naszą ofertę!

 

Dlaczego warto postawić na ulotki reklamowe?

 

  • Nieograniczone grono odbiorców. To bez wątpienia ich największa zaleta! Dzięki ulotkom możesz dotrzeć zarówno tych potencjalnych, jak i pewnych klientów. Taki rodzaj reklamy pomaga również budować świadomość marki i dać się zapamiętać.

 

  • Niewielki koszt produkcji. Ulotki to bardzo opłacalna inwestycja z niewielkim ryzykiem, ponieważ ich koszt zaprojektowania i wydrukowania nie jest duży. Poza tym można wydrukować je szybko i w sporym nakładzie.

 

  • Dowolność wyglądu. Od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać ulotka pod względem graficznym oraz technicznym, a także jakie informacje będzie zawierać. Masz więc całkowity wpływ na to, jak wygląda.

 

Jakie są nasze ulotki reklamowe?

 

Przemyślane graficznie. Ulotka musi się rzucać w oczy już z daleka i przyciągać szatą graficzną, by została przeczytana. Do tego celu korzystamy z wyraźnych kolorów, unikalnych czcionek i autorskich grafik. Jednocześnie mamy na uwadze, by nie przesadzić – w końcu czytelność jest najważniejsza.

 

Perfekcyjnie napisane. Pamiętamy o kilku ważnych zasadach dotyczących treści na ulotce reklamowej, jak np. brak rozpisywania się oraz zależność: tekst krótki, acz treściwy. W stworzeniu jak najlepszych tekstów na ulotce pomagają nam profesjonalni copywriterzy.

 

Maksymalnie zagospodarowane. Wiemy, że ulotka składa się z dwóch stron! Z jednej umieszczamy interesującą grafikę i chwytliwe hasło, zaś z drugiej opisujemy pokrótce Twój produkt lub usługę oraz najważniejsze korzyści, jakie przynosi. Nie zapominamy także o wydrukowaniu danych kontaktowych Twojej firmy, takich jak adres, numer telefonu i e-mail.

 

Projektowanie i druk ulotek w Warszawie i okolicach

Postaw na sprawdzoną firmę, która zadba o Twoją reklamę bezpośrednią. Zajmujemy się projektowaniem oraz drukiem ulotek w Warszawie (również Warszawa-Ursus i Warszawa-Włochy), ale nie tylko – zapraszamy klientów z Pruszkowa, Nadarzyna, Piastowa, Ożarowa Mazowieckiego, Brwinowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego czy Błoni. Masz pytania dotyczące naszych ulotek reklamowych? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

Masz pytania? Napisz do nas lub zdzwoń.
Ustalimy szczegóły.

NASZE REALIZACJE

strona internetowa dla reftechnic
Strona internetowa dla Reftechnic
1
Krzysztof Puzyr – radca prawny
alange_realizacja
Sklep jubilerski A.LANGE
greenstory_realizacja
Sklep z produktami CBD – Green Story
zakąte krucza_realizacja
Inwestycja Zakątek Krucza
hb development wizualizacja
Projekt katalogu dla dewelopera

Referencje

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  
Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Bluemonster.pl jako partnera, który aktywnie rozpoznaje potrzeby naszej firmy oraz rzetelnie spełnia nasze oczekiwania. W związku z powyższym mamy przyjemność rekomendować It-me jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Łukasz Walter

Walter Motors
Z Bluemonster.pl miałem okazję współpracować podczas tworzenia całkowicie nowej strony internetowej dla mojej działalności. Konkretna analiza moich potrzeb pozwoliła na stworzenie strony internetowej, która spełnia moje oczekiwania. Wszystkie moje uwagi były brane pod uwagę i realizowane. Współpraca była bardzo dobra, szybki kontakt i sprawna wymiana informacji.

Krzysztof Zalewski

Klinika Języka
Realizacja strony internetowej została wykonana w bardzo profesjonalny sposób. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie osób realizujących projekt oraz na wysoką dbałość o szczegóły. Serdecznie polecam współpracę z Bluemonster.pl

Jakub Ojrzyński

Myjnia Nr 1
Dziękujemy Bluemonster.pl za współpracę, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim efekt naszej wspólnej pracy, czyli piękne katalogi promujące inwestycję Miasteczko Ożarów 🙂

HB Development

O NAS

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital i performance marketingiem.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

ACCOUNT DIRECTOR

MAREK JEZIOREK

TELEFON     +48 533 992 662

E-MAIL     marek.jeziorek@bluemonster.pl

BIURO

ADRES     Komorowska 4/41, Pruszków

TELEFON     +48 533 442 441

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Nazywam się Marek Jeziorek, jestem odpowiedzialny za kontakt z klientem. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.