fbpx

Logo firmowe

Graficzny obraz Twojego przedsiębiorstwa

To nic innego jak logo, które obok nazwy czy kolorów wiodących stanowią elementy identyfikacji wizualnej każdej firmy. Jego zadaniem jest sprawić, by Twoja marka była od razu rozpoznawalna oraz wyróżniająca się na tle konkurencji. Od tego jesteśmy my! Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem logo w Pruszkowie oraz okolicach, czyli w Warszawie, Nadarzynie, Brwinowie, Grodzisku Mazowieckim i wielu innych. Sprawdź naszą ofertę!

 

Jakie są składowe logo?

 

Piktogram

To logo w całości przedstawione za pomocą obrazka. Projektujemy piktogramy w taki sposób, by zapis graficzny był jasny i wymowny.

 

Sygnet

To część logo obejmująca obrazek, ikonę występującą w parze z tekstem (np. nazwą firmy i sloganem). Nasze sygnety oddają ducha marki.

 

Logotyp

To pełna nazwa firmy przedstawiona w zapisie literowym. Jest to logo bez sygnetu. Dbamy o to, by logotypy były charakterystyczne same w sobie.

 

Autorskie fonty

Projektujemy autorskie czcionki będące składowymi naszych logo. W ten sposób Twój znak firmowy staje się jeszcze bardziej unikalny.

 

 

Jak wygląda tworzenie logo?

 

  1. Po skontaktowaniu się z nami i ustaleniu szczegółów, przechodzimy do tworzenia pierwszych, „szkicowych” projektów.

 

  1. Następnie Twoim zadaniem będzie ich ocena i określenie, które najbardziej trafiają w Twoje gusta. Potem, zgodnie z Twoimi wskazówkami, zajmujemy się dalszym projektowaniem.

 

  1. Ten etap kończy się przedstawieniem Ci kilku ostatecznym propozycji, również w formie szkicu. Jeśli wybierzesz konkretną grafikę, wysyłamy pliki z logo w formatach wektorowych do druku i bitmapowych do internetu, a także umowę przekazania autorskich praw autorskich i majątkowych do logo.

 

 

 

Jakie tworzymy logo?

 

Unikatowe. Nie wzorujemy się na innych firmach. Twoja marka jest jedyna w swoim rodzaju i takie też musi posiadać logo. W końcu trzeba się wyróżnić!

 

Najwyższej jakości. Do projektowania logo wykorzystujemy najlepsze programy graficzne, takie jak Adobe Photoshop. Zwracamy uwagę na jakość i wielkość, aby było wyraźne i czytelne.

 

Estetyczne. Logo ma przyciągać, ale swoim ładnym wyglądem, a nie przeciwnie. Estetyka ma znaczenie – w końcu logo musi się dobrze kojarzyć.

 

Nowoczesne. Jesteśmy agencją reklamową z Pruszkowa, która projektuje logo zgodne z aktualnymi trendami. Stawiamy na współczesne wzornictwo i wyszukany styl.

 

 

Projektowanie logo w Warszawie i okolicach

Postaw na sprawdzoną firmę, która stworzy logo będące ważnym składnikiem wizualnym Twojje firmy. Zajmujemy się tworzeniem logo w Warszawie (również Warszawa-Ursus i Warszawa-Włochy), ale nie tylko – zapraszamy klientów z Pruszkowa, Nadarzyna, Piastowa, Ożarowa Mazowieckiego, Brwinowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego czy Błoni. Masz pytania dotyczące projektowania logo przez naszą agencję? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

Masz pytania? Napisz do nas lub zdzwoń.
Ustalimy szczegóły.

NASZE REALIZACJE

prowadzenie_fanpage_smart_sushi
Prowadzenie facebook dla Smart Sushi
zakąte krucza_realizacja
Inwestycja Zakątek Krucza
kreatorek_stronawww_
Kreatorek
edmar_social media
Prowadzenie Facebook dla EDMAR Ocieplenia Natryskowe
walter_motors_it-me
Walter Motors
paysair_realizacja
Strona internetowa Paysair

Referencje

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  
Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Bluemonster.pl jako partnera, który aktywnie rozpoznaje potrzeby naszej firmy oraz rzetelnie spełnia nasze oczekiwania. W związku z powyższym mamy przyjemność rekomendować It-me jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Łukasz Walter

Walter Motors
Z Bluemonster.pl miałem okazję współpracować podczas tworzenia całkowicie nowej strony internetowej dla mojej działalności. Konkretna analiza moich potrzeb pozwoliła na stworzenie strony internetowej, która spełnia moje oczekiwania. Wszystkie moje uwagi były brane pod uwagę i realizowane. Współpraca była bardzo dobra, szybki kontakt i sprawna wymiana informacji.

Krzysztof Zalewski

Klinika Języka
Realizacja strony internetowej została wykonana w bardzo profesjonalny sposób. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie osób realizujących projekt oraz na wysoką dbałość o szczegóły. Serdecznie polecam współpracę z Bluemonster.pl

Jakub Ojrzyński

Myjnia Nr 1
Dziękujemy Bluemonster.pl za współpracę, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim efekt naszej wspólnej pracy, czyli piękne katalogi promujące inwestycję Miasteczko Ożarów 🙂

HB Development

O NAS

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital i performance marketingiem.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

ACCOUNT DIRECTOR

MAREK JEZIOREK

TELEFON     +48 533 992 662

E-MAIL     marek.jeziorek@bluemonster.pl

BIURO

ADRES     Komorowska 4/41, Pruszków

TELEFON     +48 533 442 441

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Nazywam się Marek Jeziorek, jestem odpowiedzialny za kontakt z klientem. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.