fbpx

Kreacje graficzne

Kompletne studio graficzne z Pruszkowa

Reklama w Internecie to wiele, ale nie wszystko. Zależy nam, by było Cię wszędzie pełno. Z tego względu proponujemy Ci też usługi wchodzące w segment tradycyjnego marketingu. Zajmujemy się świadczeniem szeroko pojętych usług graficznych: tworzeniem bannerów, rollupów czy ulotek. Zadbamy o to, by Twoja firma była rozpoznawalna dzięki charakterystycznemu logo. Pomożemy Ci w nawiązywaniu kontaktów biznesowych za sprawą profesjonalnych wizytówek, a to tylko część naszych kreacji graficznych. Pruszków to nasza główna siedziba, ale do współpracy zapraszamy także klientów z Warszawy, Nadarzyna, Grodziska Mazowieckiego, Błoni czy z Milanówka. Sprawdź naszą ofertę!

 

FAQ

 

Zajmujecie się projektowaniem graficznym materiałów reklamowych. A co z ich wydrukiem?

 

Nie martw się – jako kompleksowe studio graficzne z Warszawy w swojej ofercie mamy projektowanie oraz wydruk wszelkich materiałów reklamowych. Tak więc jeśli potrzebujesz np. nowych wizytówek, u nas dostaniesz je gotowe, do ręki.

 

Z jakimi branżami współpracujecie w zakresie projektów graficznych?

 

Branża nie ma dla nas znaczenia. Pomagamy małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom z różnych dziedzin w osiągnięciu znakomitej sprzedaży, przewagi konkurencyjnej, budowaniu świadomości marki i innych celach, na jakich im zależy.

 

Niedługo moja firma wystawia się na targach branżowych. Jak możecie mi w tym pomóc?

 

Projektujemy i drukujemy bannery, które doskonale sprawdzają się na wszelkiego rodzaju imprezach i wydarzeniach targowych. Bardzo ważne w tym wydarzeniu są też wizytówki, które z chęcią dla Ciebie przygotujemy.

 

Potrzebuję nieco odświeżyć swoje obecne logo. Czy jest to możliwe?

 

Oczywiście. Projektujemy logo od początku albo zajmujemy się rebrandingiem, czyli zmianą dotychczasowej identyfikacji firmy. Możemy nieco „podrasować” obecne logo tak, aby było nowoczesne i w zgodzie z aktualnymi trendami graficznymi.

 

Zajmujecie się tworzeniem papieru firmowego. Co to takiego?

 

Papier firmowy to jeden z najistotniejszych elementów identyfikacji wizualnej każdej firmy. Zamiast zwykłego, czystego papieru w drukarkach, faksach i innych biurowych urządzeniach, proponujemy stworzenie papieru firmowego z nadrukowanym logo i nazwą przedsiębiorstwa, a także z innymi danymi wymaganymi przez polskie prawo.

 

 

Opinie

 

"Moja firma wystawiała się na najważniejszych targach beauty w Polsce. Potrzebowałam dużych, widocznych bannerów i roll-upów. Znajoma z branży poleciła mi studio graficzne Blue Monster z Pruszkowa. Muszę przyznać, że przygotowane przez nich materiały były znakomitej jakości i na pewno posłużą także w przyszłym roku!" - Karolina, 34 lata

 

"Logo to bardzo ważna część firmy, dlatego chciałem, by było zaprojektowane przez profesjonalistę. Takowego znalazłem w firmie Blue Monster świadczącej usługi graficzne. Co prawda miałem już jakieś pomysły, ale potrzebowałem, by były skonfrontowane z rzeczywistością i opinią znawcy. Wyszło perfekcyjne logo." - Jacek, 42 lata

 

"Zakładasz firmę i potrzebujesz wielu różnych materiałów reklamowych? Idź do Blue Monster. U nich zrobisz pełen pakiet kreacji graficznych, tak jak ja. Zamówiłem wizytówki, bannery, rollupy, papier firmowy, koperty i pieczątki. Wszystko wyszło elegancko!" - Piotr, 38 lat

 

 

 

Masz pytania? Napisz do nas lub zdzwoń.
Ustalimy szczegóły.

NASZE REALIZACJE

ala
Sklep internetowy ala natural beauty
smart sushi menu_realizacja
Smart Sushi – Menu Restauracji
zakąte krucza_realizacja
Inwestycja Zakątek Krucza
prowadzenie_fanpage_smart_sushi
Prowadzenie facebook dla Smart Sushi
alange_realizacja
Sklep jubilerski A.LANGE

Referencje

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  
Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Bluemonster.pl jako partnera, który aktywnie rozpoznaje potrzeby naszej firmy oraz rzetelnie spełnia nasze oczekiwania. W związku z powyższym mamy przyjemność rekomendować It-me jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Łukasz Walter

Walter Motors
Z Bluemonster.pl miałem okazję współpracować podczas tworzenia całkowicie nowej strony internetowej dla mojej działalności. Konkretna analiza moich potrzeb pozwoliła na stworzenie strony internetowej, która spełnia moje oczekiwania. Wszystkie moje uwagi były brane pod uwagę i realizowane. Współpraca była bardzo dobra, szybki kontakt i sprawna wymiana informacji.

Krzysztof Zalewski

Klinika Języka
Realizacja strony internetowej została wykonana w bardzo profesjonalny sposób. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie osób realizujących projekt oraz na wysoką dbałość o szczegóły. Serdecznie polecam współpracę z Bluemonster.pl

Jakub Ojrzyński

Myjnia Nr 1
Dziękujemy Bluemonster.pl za współpracę, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim efekt naszej wspólnej pracy, czyli piękne katalogi promujące inwestycję Miasteczko Ożarów 🙂

HB Development

O NAS

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital i performance marketingiem.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

ACCOUNT DIRECTOR

MAREK JEZIOREK

TELEFON     +48 533 992 662

E-MAIL     marek.jeziorek@bluemonster.pl

BIURO

ADRES     Komorowska 4/41, Pruszków

TELEFON     +48 533 442 441

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Nazywam się Marek Jeziorek, jestem odpowiedzialny za kontakt z klientem. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.