Digital
Marketing.

AdWords.

Łączymy technologię. Dobieramy odpowiednie narzędzia, aby skutecznie realizować założone cele.

Świetna pomoc dla pozycjonowania.

Google AdWords to system reklamowy tego internetowego giganta, którego zadaniem jest pojawianie się linków sponsorowanych i reklam graficznych w wynikach wyszukiwania, a także na  stronach partnerskich w ramach programu AdSense. Reklama Google AdWords znajduje się zwykle nad organicznymi wynikami wyszukiwania i jest specjalnie oznaczona. Jesteśmy agencją AdWords reklama z Warszawy i okolic, która pomoże Twojemu biznesowi wznieść się wyżej aniżeli organiczne wyniki wyszukiwania. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Dlaczego warto postawić na kampanie AdWords?

Wysoka pozycja w wyszukiwarce.
Za sprawą Google AdWords w krótkim czasie pojawiasz się w wynikach wyszukiwania – i to nad wynikami organicznymi lub obok nich.

 

Ściśle określeni odbiorcy.
Twoja reklama AdWords wyświetla się sprecyzowanym osobom m.in. pod względem płci, upodobań zakupowych czy miejsca zamieszkania, a nie przypadkowym Internautom, którzy mogą nie mieć z Twoją firmą nic wspólnego.

 

Elastyczność.
W każdej chwili możemy zmienić kampanię linków sponsorowanych i dostosować ją do aktualnych trendów w Google.

 

Regularny monitoring wyników.
Możemy w prosty sposób sprawdzić, jakie efekty przyniosły Twojej firmie poszczególne działania kampanii AdWords, patrząc na takie elementy, jak liczba wyświetleń oraz kliknięć bądź konwersja na stronie internetowej.

Jakie tworzymy rodzaje reklamy AdWords?

Linki sponsorowane

To grupa stron związanych z wyszukiwaniem, w których mogą wyświetlać się Twoje reklamy, np. linki z wyników wyszukiwania Google lub partnerskie strony Google.

 

Google Zakupy

Dzięki Google Zakupom możesz zaprezentować swój produkt w Google na dane słowo kluczowe w specjalnym boxie znajdującym się nad organicznymi wynikami wyszukiwania.

 

Remarketing

Remarketing pomaga nawiązać kontakt z osobami, które już wcześniej odwiedziły Twoją stronę, ale z jakichś przyczyn nie dokonały zakupu produktu lub skorzystania z usługi.

Skuteczne tworzenie kampanii AdWords
w Warszawie i okolicach.

Postaw na efektywną firmę, która stworzy idealną dla Twoich produktów reklamę Google AdWords. Zajmujemy się tworzeniem kampanii AdWords w Warszawie (również Warszawa-Ursus i Warszawa-Włochy), ale nie tylko – zapraszamy klientów z Pruszkowa, Nadarzyna, Piastowa, Ożarowa Mazowieckiego, Brwinowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego czy Błoni. Masz pytania dotyczące naszych reklam AdWords? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!NASZE REALIZACJE.

Łączymy technologię. Dobieramy odpowiednie narzędzia, aby skutecznie realizować założone cele.

 

Łączymy
technologie.

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital
i performance marketingiem.

 

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

 

NAWIĄŻ
KONTAKT.

Masz pytania?


Marek Jeziorek
Account Manager