fbpx

AdWords

Świetna pomoc dla pozycjonowania

Google AdWords to system reklamowy tego internetowego giganta, którego zadaniem jest pojawianie się linków sponsorowanych i reklam graficznych w wynikach wyszukiwania, a także na  stronach partnerskich w ramach programu AdSense. Reklama Google AdWords znajduje się zwykle nad organicznymi wynikami wyszukiwania i jest specjalnie oznaczona. Jesteśmy agencją AdWords reklama z Warszawy i okolic, która pomoże Twojemu biznesowi wznieść się wyżej aniżeli organiczne wyniki wyszukiwania. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

 

Dlaczego warto postawić na kampanie AdWords?

  • Wysoka pozycja w wyszukiwarce. Za sprawą Google AdWords w krótkim czasie pojawiasz się w wynikach wyszukiwania – i to nad wynikami organicznymi lub obok nich.

 

  • Ściśle określeni odbiorcy. Twoja reklama AdWords wyświetla się sprecyzowanym osobom m.in. pod względem płci, upodobań zakupowych czy miejsca zamieszkania, a nie przypadkowym Internautom, którzy mogą nie mieć z Twoją firmą nic wspólnego.

 

  • Elastyczność. W każdej chwili możemy zmienić kampanię linków sponsorowanych i dostosować ją do aktualnych trendów w Google.

 

  • Regularny monitoring wyników. Możemy w prosty sposób sprawdzić, jakie efekty przyniosły Twojej firmie poszczególne działania kampanii AdWords, patrząc na takie elementy, jak liczba wyświetleń oraz kliknięć bądź konwersja na stronie internetowej.

 

Jakie tworzymy rodzaje reklamy AdWords?

Linki sponsorowane

To grupa stron związanych z wyszukiwaniem, w których mogą wyświetlać się Twoje reklamy, np. linki z wyników wyszukiwania Google lub partnerskie strony Google.

 

Google Zakupy

Dzięki Google Zakupom możesz zaprezentować swój produkt w Google na dane słowo kluczowe w specjalnym boxie znajdującym się nad organicznymi wynikami wyszukiwania.

 

Remarketing

Remarketing pomaga nawiązać kontakt z osobami, które już wcześniej odwiedziły Twoją stronę, ale z jakichś przyczyn nie dokonały zakupu produktu lub skorzystania z usługi.

 

 

 

Skuteczne tworzenie kampanii AdWords w Warszawie i okolicach

Postaw na efektywną firmę, która stworzy idealną dla Twoich produktów reklamę Google AdWords. Zajmujemy się tworzeniem kampanii AdWords w Warszawie (również Warszawa-Ursus i Warszawa-Włochy), ale nie tylko – zapraszamy klientów z Pruszkowa, Nadarzyna, Piastowa, Ożarowa Mazowieckiego, Brwinowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego czy Błoni. Masz pytania dotyczące naszych reklam AdWords? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

Masz pytania? Napisz do nas lub zdzwoń.
Ustalimy szczegóły.

NASZE REALIZACJE

ulotka_myjnianr1_it-me
Ulotki dla Myjnia Nr 1
1
Krzysztof Puzyr – radca prawny
edmar_social media
Prowadzenie Facebook dla EDMAR Ocieplenia Natryskowe
smart sushi menu_realizacja
Smart Sushi – Menu Restauracji
zakąte krucza_realizacja
Inwestycja Zakątek Krucza
pruszkowiacy_identyfikator
ZTL „Pruszkowiacy” – Materiały Drukowane i Gadżety reklamowe

Referencje

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  
Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Bluemonster.pl jako partnera, który aktywnie rozpoznaje potrzeby naszej firmy oraz rzetelnie spełnia nasze oczekiwania. W związku z powyższym mamy przyjemność rekomendować It-me jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Łukasz Walter

Walter Motors
Z Bluemonster.pl miałem okazję współpracować podczas tworzenia całkowicie nowej strony internetowej dla mojej działalności. Konkretna analiza moich potrzeb pozwoliła na stworzenie strony internetowej, która spełnia moje oczekiwania. Wszystkie moje uwagi były brane pod uwagę i realizowane. Współpraca była bardzo dobra, szybki kontakt i sprawna wymiana informacji.

Krzysztof Zalewski

Klinika Języka
Realizacja strony internetowej została wykonana w bardzo profesjonalny sposób. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie osób realizujących projekt oraz na wysoką dbałość o szczegóły. Serdecznie polecam współpracę z Bluemonster.pl

Jakub Ojrzyński

Myjnia Nr 1
Dziękujemy Bluemonster.pl za współpracę, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim efekt naszej wspólnej pracy, czyli piękne katalogi promujące inwestycję Miasteczko Ożarów 🙂

HB Development

O NAS

Tworzymy strony internetowe, sklepy online oraz funkcjonalne aplikacje mobilne. Zajmujemy się obsługą kont social media, digital i performance marketingiem.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowych trendów oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwala nam skutecznie realizować kampanie internetowe, nastawione na efekt i pozyskiwanie nowych klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

ACCOUNT DIRECTOR

MAREK JEZIOREK

TELEFON     +48 731 442 446

E-MAIL     marek.jeziorek@bluemonster.pl

BIURO

ADRES     Komorowska 4/41, Pruszków

TELEFON     +48 533 442 441

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Nazywam się Marek Jeziorek, jestem odpowiedzialny za kontakt z klientem. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.