Długo zastanawiałem się od czego zacząć. Prawdopodobnie zastanawiał bym się dalej, gdyby nie mój proroczy sen, w którym śniłem właśnie o pierwszym wpisie na blogu. Sen był bardzo ciekawy, ale nie wiele z niego pamiętam. Więc napiszę w pierwszym poście jakiego rodzaju treści będą pokazywać się na tym blogu.

Nowe technologie

Wszystko co jest z nimi powiązane czyli gadżety codziennego użytku, aplikacje, które ułatwiają pracę, drony, smartphone’y, tablety, ultrabooki i wszelkiego rodzaju elektronika. Znajdzie się również miejsce na, rzeczy i apki, które nie mają w ogóle wpływu na nasze życie będą to raczej ciekawostki

Biznes

Ten dział będzie mówił o szeroko pojętym biznesie oraz marketingu. Każdy przedsiębiorca, startupowiec znajdzie tu coś dla siebie. Opisywać będę sylwetki ciekawych przedsięwzięć i osób, które zmierzyły się już z mniejszymi lub większymi problemami, które napotkali na swojej drodze do sukcesu.

Poradniki

Znajdziesz tutaj porady i instrukcje jak stworzyć swoją stronę, gdzie wykupić domenę i serwer. Przeczytasz również o podstawach na temat pozycjonowania, kampanii Adwords i Google Analytics. Jednym zdaniem masa przydatnych informacji, które mogą przydać się jeżeli zamierzasz prowadzić bloga lub prowadzisz małe przedsiębiorstwo i zmagasz się z problemami małego budżetu.

WordPress

W tym dziale będą pokazywać się wszystkie nowinki odnośnie WordPress’a. Opiszę dlaczego warto z niego korzystać, a przede wszystkim pokażę JAK. Przejdziemy przez procesy instalacji, konfiguracji, aż po wdrożenie i późniejszą edycje. Napiszę również jakich wtyczek używać i wytłumaczę dlaczego.

Gry i e-sport

Pisać będę również na temat gier na wszystkie platformy: PC / PS3 / PS4 / XBOX itd. Znajdą się tutaj artykuły o tematyce e-sportowej. Wspólnie będziemy mogli śledzić poczynania przede wszystkim Polskich drużyn CS:GO / DOTA 2 / LoL’a.

Przyjemnej lektury!